SPOR

CANLI

Ve Galatasaray'da harekat başladı

Galatasaray, takımdan ayrılmak isteyen Felipe Melo'nun yerini Gökhan İnler'le dolduracak. Futboldan sorumlu yönetim kurulu üyesi Cüneyt Tanman, her iki oyuncunun durumunu görüşmek için İtalya'ya gitti.

Ve Galatasaray'da harekat başladı

Galatasaray'da transfer çalışmaları sürüyor. Futboldan sorumlu yönetim kurulu üyesi Cüneyt Tanman, Gökhan İnler ve Melo konusunu çözümlemek için İtalya'ya gitti.

Tanman, öncelikle Melo'nun Inter'e transferi için İtalyan temsilcilerle bir araya gelecek. Brezilyalı futbolcu, Galatasaray'dan ayrılmak istediğini daha once teknik ekibe söylemişti. Teknik direktör Hamza Hamzaoğlu da Melo'ya 20 Temmuz'da başlayacak ikinci kampa kadar süre tanımış ve son kararını vermesini istemişti.

MELO'NUN 1 YILLIK SÖZLEŞMESİ BULUNUYOR
Inter Teknik Direktörü Roberto Mancini'nin kadroda görmek istediği isimlerden olan Felipe Melo'nun Galatasaray ile 1 yillik sözleşmesi daha bulunuyor. Tanman, yıllık 3.1 milyon Euro kazanan tecrübeli futbolcu için olumlu sonuç aldığı taktirde Gökhan İnler temaslarını hızlandıracak.
WATFORD DA GÖKHAN İNLER'İN PEŞİNDE
İngiltere'den Watford'un teklifini Galatasaray için reddeden Gökhan İnler içinse Napoli 4 milyon Euro bonservis bedeli istiyor. Sarı kırmızılılar, pazarlıkla fiyatı indirmeyi amaçlıyor. Tecrübeli futbolcuya yıllık 2.5 milyon Euro vermeyi düşünen Galatasaray, 20 Temmuz'da başlayacak kampa Gökhan İnler'i yetiştirmeyi planlıyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Takım
O
Av
P
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler