Veliler gördükleri karşısında çılgına dönmüştü! O öğretmen hakkında karar verildi!

Hatay'ın İskenderun ilçesinde sınıfa alkollü geldiği iddia edilen ve velilerin şikayeti üzerine hakkında soruşturma başlatılan öğretmen açığa alındı.

Kentteki bir ilkokulda öğretmenlik yapan M.T'nin sınıfa alkollü geldiğini iddia eden veliler, öğretmen hakkında suç duyurusunda bulundu.

Bunun üzerine İskenderun İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından hakkında idari soruşturma başlatılan M.T. açığa alındı.

İskenderun İlçe Milli Eğitim Müdürü Kemal Köseoğlu, AA muhabirine, görevlendirilen müfettişin olayı tüm yönleriyle araştırdığını söyledi.

İskenderun'da bir ilkokulun sınıf öğretmeni M.T'nin derse alkollü geldiğini iddia eden veliler suç duyurusunda bulunmuş, bunun üzerine öğretmen hakkında idari soruşturma başlatılmıştı. (DHA-AA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 5 yorum
o öğretmenin de bir derdi var ki içiyor. şimdi o öğretmeni alıp rehabilite edip topluma kazandırmak lazım. öğretmenler çok sıkıntıdalar. aldıkları maaşla geçinmesi zor. Allah yardımcıları olsun.
@cabarr ogreenlerin aldığı paranın yarısı ile geçinmeye calisian bir sürü fedakar insanlarımız var ama ayyas ayyaş dolasmiyolar
Eğitimin nasıl yok olduğunun sebebi. Sen bir öğretmensin, öğrencilerin örnek aldığı kişilerden en önemlisisin. Sen böyle yaparsan öğrencilerine ne diyelim.
@stk_mlx öğretmenin suçu o seklide derse girmesi insan beşer bazen şaşar madem böyle bir durum var git rapor al bir günlüğüne bir daha da bu duruma düşmemeye çalışması lazımdı ama bir hatayla bir insanın üzeri de çizilemez sonuçta taciz gibi yüz kızartıcı bir suçu olmaması koşuluyla
bir ögretmen egitimci nasıl bu duruma düşer önce ona bakmak lazım kim bilir ne derdi var artık
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler