HABER

Venus’ün taytı kortları karıştırdı

Seksiliğin sürekli tartışma konusu olduğu tenis kortları şimdi de Venus Williams’ı konuşuyor.

Venus’ün taytı kortları karıştırdı

Venus Williams, kadınlar tenis şampiyonalarının ilgi çekici hali için bile fazla "dekolte" kıyafetiyle özellikle erkek izleyicilerin ilgisini çekti.

[**

**](http://aktuel.mynet.com/galeri/unluler/venus-williams-venus-kortlari-karistirdi/5190/128956/)

Ancak dikkatli bakılınca anlaşıldı ki, Williams'ın kıyafeti dekolte değil, ancak cüretkar sayılabilecek ten rengi bir iç çamaşırdı.

29 yaşındaki tenisçi, ten rengi iç çamaşırı yüzünden, ilk bakışta Fiona Butler'ın çıplak kalçasını kaşıdığı ünlü Athena "Tenisçi Kız" posterini hatırlattı.

Williams'ın, turnuvada giydiği kıyafeti kendisinin tasarladığı öğrenildi. Ünlü tenisçinin, bu şekilde turnuvada uygulanan dar ve kısa kıyafet yasağını da aşmış olduğu söyleniyor.

Williams'ın kıyafeti, özellikle internet üzerinde büyük tartışma yarattı. Onlarca hayranı Twitter üzerinden, neden turnuvaya çıplak çıktığını sordu.

Twitter'dan hayranlarına cevap veren Williams, "Avustralya Açık için tasarladığım giysim, en iyi tasarımımdı. Herşey V-yaka ve darlık üzerine dayanıyordu. Ve kıyafet ten rengi olduğu için, giysinin darlığını tamamen ortaya çıkarıyordu." dedi.

Bütün bu ekstra ilgi, Venus'ün dikkatini dağıtamadı ve tenisçi üçüncü turdaki rakibi Avustralyalı Casey Dellacqua'yı rahatça mağlup etti.

Geçtiğimiz yıl Fransız oyuncu Alize Cornet, transparan bir giysiyle turnuvada yarışınca, Avustralya Açık'ta iddialı giysilere yasak getirilmişti.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön