MAGAZİN

Vergi rekortmeni Selin Ciğerci’nin kozmetik markasına Katarlılar göz koydu

Selin Ciğerci, 7 milyon 168 bin TL vergi ödeyerek Türkiye'nin iş kadınları sıralamasında ilk 20'ye girmişti. Bu haberlerden sonra Katarlı bir grup Selin Ciğerci'nin markası için dudak uçuklatan bir teklif yaptı.

Vergi rekortmeni Selin Ciğerci’nin kozmetik markasına Katarlılar göz koydu

Geçtiğimiz günlerde ödediği vergi ile Türkiye'nin iş kadınları sıralamasında ilk 20'ye giren Selin Ciğerci'nin kozmetik markası Katarlı iş adamlarının radarına girdi. Katarlı bir grup Ciğerci'nin markasını satın almak için tamı tamına 17 milyon euro teklif etti.

Sosyal medya fenomeni olduktan sonra kendi kozmetik markasını kuran Selin Ciğerci, geçtiğimiz günlerde vergi rekortmeni olma sözünü yerine getirdi. Selin Ciğerci, 7 milyon 168 bin TL vergi ödeyerek iş kadınları sıralamasında ilk 20'de yer aldı.

SELİN CİĞERCİ TEKLİFİ KABUL ETMEDİ

Başarısı dünya çapında duyulmaya başlayan Selin Ciğerci'nin kozmetik markasına da ilgi arttı. Katarlı bir grup Ciğerci'nin markası için dudak uçuklatan bir teklif yaptı. Katarlı grup, Selin Ciğerci'nin markası için 17 milyon euro teklif etti.

Sosyal medya hesabından konu hakkında açıklama yapan Ciğerci, teklifi kabul etmediğini ancak 22 Nisan'da yeni bir toplantı yapacaklarını söyledi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 14 yorum
Nasıl bi para kazanıyor da kabul etmiyor anlamadım, ya biz çok fakiriz yada onlar çok zengin, helal olsun..
Kardeş bazı kadınlar anormal şekilde kerizlemesine makyaj malzemesi alıyor. Daha dün ürün çıkarmaya başlamış, güvenilirliği tartışılır ürünlere avuç dolusu para bayılıyorlar, peki neden? Kaliteli olduğu için mi? Hayır, sadece son dönemde iyi reklam yapıldı ve dikkat çekti diye. Ne diyelim, Allah yürü ya kulum demiş. Yoksa başarı falan hikaye, bundan nice başarılı insan, hiç fark bile edilmeden tarihe karışıp gidiyor. Çalışmak elbet önemli ama şans ve kısmet yoksa, kendini de yırtsan, hikaye.
Fakir zihniyeti taşımayan insanlar sizin gibi düşünüyor
Satmak için kurmamış marka olarak ayakta durmak için kurmuş helal olsun..
hey Allahım sen nelere kadirsin sen ol dersin olu verir
Geri Dön