HABER

Verimlilik ve Teknoloji Fuarı’nda Türksat 6A paneli düzenlenecek

Türkiye Verimlilik Vakfı tarafından Türksat’ın iletişim desteğiyle 31 Ekim-3 Kasım tarihleri arasında düzenlenen Verimlilik ve Teknoloji Fuarı, ATO Congresium’da başladı.Haberleşme ve savunma sanayii alanında faaliyet gösteren kuruluşların katılımıyla düzenlenen Verimlilik ve Teknoloji Fuarı kapsamında 2 Kasım Cumartesi günü Türkiye’nin ilk milli haberleşme uydusu "Türksat 6A" konulu panel gerçekleştirilecek.

Türkiye Verimlilik Vakfı tarafından Türksat’ın iletişim desteğiyle 31 Ekim-3 Kasım tarihleri arasında düzenlenen Verimlilik ve Teknoloji Fuarı, ATO Congresium’da başladı.
Haberleşme ve savunma sanayii alanında faaliyet gösteren kuruluşların katılımıyla düzenlenen Verimlilik ve Teknoloji Fuarı kapsamında 2 Kasım Cumartesi günü Türkiye’nin ilk milli haberleşme uydusu "Türksat 6A" konulu panel gerçekleştirilecek. Panelde Türksat, TÜBİTAK Uzay, TAI, Aselsan ve Ctech firmalarında çalışan uzmanlar, kurumlarının projedeki görevleriyle ilgili sunumlar yapacak. “Gelecek için Teknolojiler” temasıyla gerçekleşen konferans, Türksat Tanıtım Kanalı’ndan da canlı olarak yayınlanacak.

Geri Dön