Vezirhan Türk bayrakları ile donatılıyor

Bilecik’in Vezirhan Belde Belediye Başkanı Mehmet Duymuş, esnafı ziyaret ederek beldenin her tarafının donatılması için Türk bayrakları dağıttı.Ziyaret sonrası açıklama yapan Duymuş, “Türk Silahlı Kuvvetlerimizin 20 Ocak 2018 günü Suriye’nin kuzeyinde terör koridoru oluşmaması için haklı olarak Afrin’e başlattıkları Zeytin Dalı Harekatına destek vermek amaçlı vatandaşlarımıza şanlı Türk bayrağımızı dağıttık.

Vezirhan Türk bayrakları ile donatılıyor

Bilecik’in Vezirhan Belde Belediye Başkanı Mehmet Duymuş, esnafı ziyaret ederek beldenin her tarafının donatılması için Türk bayrakları dağıttı.
Ziyaret sonrası açıklama yapan Duymuş, “Türk Silahlı Kuvvetlerimizin 20 Ocak 2018 günü Suriye’nin kuzeyinde terör koridoru oluşmaması için haklı olarak Afrin’e başlattıkları Zeytin Dalı Harekatına destek vermek amaçlı vatandaşlarımıza şanlı Türk bayrağımızı dağıttık. Duyarlı belde halkımız da hemen bayrağımızı ev ve iş yerlerine asarak operasyona destek olduklarını gösterdiler. Tüm belde halkına buradan teşekkür ediyor, operasyonda şimdiye kadar şehit olan askerlerimize ve terör örgütünün roket saldırılarıyla hayatını kaybeden sivil vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralanan asker ve sivil kardeşlerimize de acil şifalar diliyorum’’ dedi.

Vezirhan Türk bayrakları ile donatılıyor

Vezirhan Türk bayrakları ile donatılıyor

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Diğer Haberler