Viking temalı hayatta kalma oyunu Dead in Vinland Switch yolcusu

Yapımcı CCCP ve yayıncı Playdius (Bury me, my Love, A Normal Lost Phone, Edge of Eternity) Viking temalı hayatta kalma ve sim oyunu Dead in Vinland'ı Switch platformu için duyurdu.

Viking temalı hayatta kalma oyunu Dead in Vinland Switch yolcusu

Oyun, aynı zamanda büyük bir DLC olan The Battle of the Heodenings'i de kavuştu ve fiyat etiketi ise 4.99 dolar olarak belirlendi.

İskandinav mitolojisinde bitmeyen bir savaşın öyküsünden sonra adlandırılan üç DLC'nin ikincisi The Battle of the Heodenings oyunun hayatta kalma yönüne odaklanıyor ve büyük mücadeleyi sunuyor: oyuncular ilk partilerini, yeteneklerini ve özelliklerini özgürce özelleştiriyorlar, ardından hayatta kalmak zorundalar. Kocaman bir harita ve giderek zorlaşan oyun temellerinin yanında yeni beceriler, özellikler ve tüccarlar bizi bekliyor.

Dead in Vinland hayatta kalma temalı olmakla birlikte sürgün alan bir ailenin adada mahsur kalmasıyla çalışmaya zorlanmaya bırakılmasını konu alıyor. Bir yandan kendi toprağımızı tanımak, diğer yandan ise hayatta kalmak için savaş zorundayız.

Hem fiziksel hem de akıl sağlığımızı üst düzeyde tutmalı, sıra tabanlı dövüşlerde kendimizi savunmamız gerekiyor. Karakterleri tanırken, belli noktalarda zorlu seçimler yaparak romantizm odaklı maceralara bile dalabiliyoruz.

Dead in Vinland, bu yıl Switch platformunda çıkış yapacak.

https://karikocagaming.com/haberler/viking-temali-hayatta-kalma-oyunu-dead-in-vinland-switch-yolcusu

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler