HABER

Vine’ın Android sürümüne güncelleme geldi

Instagram’ın video servisinin yayına alınmasıyla birlikte büyük darbe yiyen Vine, gelişimine devam ediyor. iOS uygulamasından sonra Android için de yeni bir güncelleme yayınlandı.

Vine’ın Android sürümüne güncelleme geldi

Geçtiğimiz haftalarda iOS için güncellenen ve yeni özellikler kazanan Vine’ın ayrıca Windows Phone platformuna geleceği onaylanmıştı. Ancak çıkışının üzerinden pek fazla süre geçmeyen Android sürümüyle ilgili bir değişiklik yapılmamıştı. Nihayet Android kullanıcılarını da memnun edecek yeni bir güncelleme yayınlandı.

Artık video çekerken odaklanabiliyor, yardımcı çizgiler sayesinde daha kolay şekilde video çekebiliyor ve ghost özelliği sayesinde ise bir önceki çekimimizi görebiliyoruz. Bir diğer önemli özellik ise aslında uzun zamandır beklenen ve geçtiğimiz günlerde iOS’a gelen bir yenilik. Söz konusu yenilik sayesinde arkadaşlarımızın çektiği videoları paylaşmamız mümkün hale geliyor. Böylece hem videolarımızın çok daha fazla kişiye ulaşmasını sağlayabiliyor hem de beğendiğimiz videoları çevremizle paylaşabiliyoruz. Kısacası gelen bu güncellemeyle birlikte uygulamanın iOS ve Android versiyonu şu an aynı seviyeye gelmiş diyebiliriz.

Akıllara takılan soru ise Vine’ın Windows Phone sürümünün nasıl özelliklerle geleceği ve söz konusu özelliklere ne zaman kavuşabileceği. Android sürümünün gelişim hızıyla paralel bir gelişim olursa bunun pek de uzun sürmeyeceği ortada. Ancak yine de uygulama yayınlanmadan bu sorunun cevabını alamayacağız.

Wii U’nun Yeni Sistem Güncellemesi Yayımlandı

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön