HABER

"Vitamalt" artık Türkiye'de

İSTANBUL (İHA) - Dünyada 70 ülkede içilen doğal enerji içeceği "Vitamalt", Türk insanının beğenisine sunuluyor. Alida Alkolsüz İçecekler Sanayi tarafından Danimarka'dan ithal edilen "Vitamalt", gün boyunca tüm yaş grupları tarafından tüketilebilen, malt kaynaklı doğal bir içecek olarak tanımlanıyor.

"Vitamalt", alkolsüz bir içecek olma özelliğinin yanı sıra, içeriğinde bulundurduğu vitamin, mineral ve proteinlerle ister çalışırken, ister dinlenirken güvenle tüketilebiliyor. Özellikle hamilelik ve sonrası dönemlerde kadınlar tarafından tercih edilen "Vitamalt", sağlıklı beslenme için günlük hayatta önemli bir destek görevini görüyor. Çocukların gelişimine katkı sağlayan içecek, öğrenciler arasında da zihin açma özelliğine sahip.

Karayipler, Kuzey Amerika, Avrupa ve Afrika'daki tüketiciler, "Vitamalt"ı günlerinin normal bir parçası olarak kabul ederken, içecek, yoğun iş temposunda gerek fiziksel, gerekse zihinsel olarak çalışanlar tarafından da tercih ediliyor. Yüksek miktarda glikoz, ani enerji sağlayan "Vitamalt", antrenman öncesinde veya egzersiz aralarında serinlemek amacıyla da tüketilebiliyor.

"Vitamalt", kilo problemi yaşayanlar için ideal bir içecek. Diyet yapanların, "Vitamalt"ı yemeklerden önce düzenli kullanmaları halinde kilo verdikleri bildirildi. Aynı zamanda yemek sonrasında içilen "Vitamalt"ın, zayıf kişilerin kilo almasını desteklediği de ifade edildi.

Dünyanın bir çok yerinde içilen "Vitamalt", vücuda yüzde 100 doğal kaynaklı yüksek seviyede sağlığı koruyan C ve B vitamin kompleksi ve mineral sağlıyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön