Vodofone'un ardından Turkcell'den de 'Evde Kal' çağrısına destek

Vodafone'un ardından bugün de Turkcell, 'Evde Kal' çağrısına destek verdi. Turkcell, kullanıcıların evde kalmasını desteklemek için operatör ismini 'EvdeHayatVar' olarak değiştirdi.

Vodofone'un ardından Turkcell'den de 'Evde Kal' çağrısına destek

Koronavirüs salgını ile ilgili vakaların Türkiye'de de artışa geçmesi üzerine başlatılan 'evde kal' çağrısına GSM operatörlerinden de destek geldi.

TURKCELL: EvdeHayatVar

Koronavirüsünün yayılma hızını azaltmak için vatandaşların eve durmalarına destek olmak için Vodafone'un şebeke adını "#EvdeKal TR" olarak değiştirmesi ardından Turkcell de 'Evde Kal' çağrısına destek vererek operatör ismini 'EvdeHayatVar' olarak değiştirdi.

Turkcell kullanıcılarının yeni operatör ismini 'EvdeHayatVar' olarak görmesi için telefonunu uçak moduna alıp tekrar hattı açması gerekiyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 3 yorum
Operatör ismini değiştirerek nasıl bir destek sağladılar insanlara biri bana açıklayabilir mi? Fatura indirimi yapmak, internet vermek varken operatör ismini değiştirmek mi destek?
bence desteği faruraları durdurmakla verebilirler biz nasıl çalışıp ödücez zaten heryer kapalı işede gidemiyoruz parada yok bari tüm herkezin faturalarını durdurun paramız olunca öderiz wodofone size diyorum annem turkcell kullanıyor onada sesleniyom paramız yok durdurun yada paramız olunca öderiz zört kaldık resmen
saçma bir destek
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler