HABER

We Ilgın Haliç İnşaat’ta satış ve pazarlamaya yeni atamalar

Gaziosmanpaşa’daki Dev Projenin Satış ve pazarlaması deneyimli isimlere emanet.

Gaziosmanpaşa belediyesi ile birlikte geliştirilen ve bölgede master planlı kentsel dönüşüme öncülük eden We Haliç projesinin satış ve pazarlaması, sektörün yakından tanıdığı deneyimli bir kadroya emanet edildi.

Sektörde birçok markalı gayrimenkul projesinin satış ve pazarlama yönetiminde bulunan İlhan KAYA, WeHaliç projesinin Satış ve Pazarlama Koordinatörlüğü görevine getirilirken, WeHaliç projesinin pazarlama yöneticisi de Melda MUTCUOĞLUoldu.

Atamalarla ilgili bir açıklama yapan We Ilgın Haliç İnşaat Satış ve Pazarlamadan sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Hakan BUCAK, hem nitelik hem de nicelik olarak İstanbul’un en önemli projelerinden birini Gaziosmanpaşa’da, belediyenin işbirliği ile gerçekleştirdiklerini hatırlattı. Hakan BUCAK, “İstanbul sevdalılarına özel tasarlanan bu projeyi kamuoyuna ve müşterilerimize en iyi şekilde yansıtacak kadroyu bulmakta oldukça seçici davrandık. Gerek sayın İlhan KAYA’nın gerekse de sayın Melda MUTCUOĞLU’ nun, şirketimize önemli bir katmadeğer sağlayacağına inancımız tamdır, kendilerine başarılar diliyoruz” dedi.

İlhan KAYA Kimdir?

WeHaliç Projesi Satış ve Pazarlama Koordinatörü İlhan KAYA daha önce, Sinpaş GYO, Kiler GYO / İstanbul Sapphire, Kuzu Grup, ve uzun yıllar Dap Yapı’da ve AremasGayrimenkul’de satış ve pazarlama Koordinatörü olarak görev yaptı.

Melda MUTCOĞLU Kimdir?

WeHaliç Projesi Pazarlama Yöneticisi Melda MUTCUOĞLU, daha önce Doğuş Yayın Grubu, Aremas Gayrimenkul bünyesinde Akzirve Gayrimenkul Strada, Bizim tepe Aydos ve Greenox projelerinde pazarlama yönetimi görevlerinde bulundu.

Geri Dön