WhatsApp bu telefonlardan kaldırılıyor! Sizin telefonunuz da olabilir

Facebook’un sahibi olduğu Pek popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp, bir işletim sisteminden daha desteğini kesiyor. WhatsApp, bundan böyle Microsoft’un dahi ‘öldürdüğü’ Windows Mobile işletim sistemli akıllı telefonlara indirilemeyecek.

WhatsApp bu telefonlardan kaldırılıyor! Sizin telefonunuz da olabilir

WhatsApp İOS, Android gibi platformlarda hayli popüler. Bunun dışında WhatsApp, Microsoft’un gelecek vadeden ancak bir türlü istenilen başarıyı yakalayamayan Windows Mobile işletim sistemlerinde de WhatsApp kullanılmaya devam ediyor. Ancak onları üzecek bir haberimiz var.

WHATSAPP, WİNDOWS MOBİLE DESTEĞİNİ KESİYOR

WindowsArea’nın sızdırdığı bilgilere göre, Windows Mobile işletim sistemine sahip akıllı telefonlar için çıkartılan Windows Mobile için WhatsApp uygulaması, 16 Aralık tarihinden itibaren Windows Store’dan kaldırılacak. Böylece, Windows Store üzerinden WhatsApp’ı indirmek mümkün olmayacak. Ancak halihazırda yüklü bir WhatsApp uygulaması varsa kullanılmaya devam edilecek. WhatsApp, uygulamayı mağazadan kaldırdıktan sonra ise güncelleme desteğini de kesecek.

ww

MİCROSOFT BÜYÜK UMUTLARLA ÇIKARMIŞTI AMA…

Windows Mobile Microsoft’un büyük umutlar bağladığı bir işletim sistemiydi hatta son çıkan Windows 10 Mobile ile de firma hala umutlarını sürdüyor olsa da görünen köy kılavuz istemiyor. İOS ve Android piyasada çok yüksek yüzdelerde var olmaya devam ediyor. Hal böyle olunca, WhatsApp gibi uygulama geliştiricileri de kullanıcılarına hitap etmeyen işletim sistemlerinden uygulamalarını teker teker kaldırıyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 4 yorum
windows mobili bitirerek büyük hata yaptı microsoft, çok güzel işletim sistemiydi. insanlar kullanmayı beceremediği içinyok oldu gitti. androidden bile iyiydi, büyük özellikleri donmadan takılmadan hata vermeden çalışıyordu. android sürekli donuyor, donanımı düzgün kullanmıyor. güvenlik desen zaten yok.
Dünya facebook, instagram ve whatsup sayesinde damgalandı fişlendi dinleniyor görüntüleri depolanıyor parmak izleri kaydediliyor.. Bu üç uygulama sahibine değil batının yeni besil istihbarat sistemine çalışıyor. Evde buzdolabı bozulsa telefonda buzdolabı reklamı çıkıyor, 7 sülalenizin verilerini amerikaya gönderiyor, kan gurubunuzdan parmak izinize, siyasi görüşünüzden harcadığınız paradan herşeyden kayıt altındasınız, yeni dünya istihbarat sisteminin parçası
gece modunu çıkartın artık
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler