WhatsApp çevrimiçi özelliğini kapattı mı? WhatsApp neden çevrimiçi görünmüyor?

WhatsApp çevrimiçi özelliğini kapattı mı? Milyonlarca kişi tarafından kullanılan WhatsApp uygulamasında' son görülme' özelliğinin kullanılamaması birçok kişi tarafından tepki çekti. 'Çevrimiçi' modunun gözükmemesi nedeniyle çok sayıda WhatsApp kullanıcısı "WhatsApp çevrimiçi özelliğini kapattı mı? WhatsApp son görülme neden görünmüyor? WhatsApp son görülmeyi kapattı mı?" sorusunun yanıtını aradı. İlerleyen saatlerde WhatsApp'ta son görülme ve çevrimiçi bilgilerinde yaşanan sorun düzeldi.

WhatsApp çevrimiçi özelliğini kapattı mı? WhatsApp neden çevrimiçi görünmüyor?

Dünyanın önde gelen mesajlaşma uygulamalarından WhatsApp'ta kullanıcılar bu akşam saat 19:30'dan sonra 'son görülme' özelliğini kullanamadı.

WHATSAPP'TA SORUN DÜZELDİ

Kullanıcılar, "WhatsApp çevrimiçi özelliğini kapattı mı? WhatsApp son görülme neden görünmüyor? sorularının yanıtını aradı. WhatsApp'ta hatanın sunuculardan kaynaklandığı öğrenildi.

Konuyla ilgili WhatsApp'tan açıklama gelmezken Türkiye saati ile 22.50 civarında WhatsApp'ta son görülme ve çevrimiçi bilgilerinin tekrar kullanılabilir olduğu görüldü. Kullanıcıların erişmekte sıkıntı yaşadığı 'Gizlilik' özellikleri de eski haline döndü.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 33 yorum
Whatsaap böyle bir şey yaptıysa çöksün yok olsun...
Çok iyi oldu bu
umarim tek derdiniz bu olur
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler