Wolfenstein oyunu seneye kaldı

Wolfenstein hayranlarının merakla beklediği yeni Wolfenstein: The New Order oyununa erteleme geldi.

Wolfenstein oyunu seneye kaldı

Bethesda tarafından duyurulduğundan bu yana oyuncuların dört gözle beklediği ünlü FPS oyunu Wolfenstein’ın yeni oyunu Wolfenstein: The New Order’a erteleme geldi. Bu yıl içerisinde çıkması gereken yapım böylece gelecek yıla sarkmış oldu.

Twitter üzerinden yapılan açıklamaya göre hem yeni nesil konsollara, hem de bulunduğumuz nesile yetiştirilmeye çalışılan oyunun gelişim sürecinde sorunlar yaşanıyor. Her iki nesile birden oyun hazırlamak uzun bir süreç gerektirdiğinden bu yılın sonunda konsolların çıkmasıyla birlikte piyasaya sürülmesi beklenen oyun 2014 yılına ertelendi. Ancak gelecek sene tam olarak ne zaman yayınlanacağı ile ilgili kesin bir bilgi verilmedi. Önümüzdeki aylarda konu hakkında daha detaylı bilgilerin gün ışığına çıkması bekleniyor.
Böyle efsane bir serinin devamının kötü olmaması amacıyla böyle bir beklemenin kabul edilebilir olduğunu söylemek gerek. Zaten uzun zamandır bekleyen oyuncular bir süre daha beklemeyi göze alabileceklerdir sanırız. Çıkış tarihiyle ilgili detaylar açıklandığında gelişmeleri sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

Samsung’dan Galaxy Golden Geliyor

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Diğer Haberler