HABER

World of Warcraft’tan oyunculara af!

Başarılı oyun stüdyosu Blizzard’ın MMORPG türündeki oyunu World of Warcraft için Undeleted Character ismiyle çıkacak olan sistem, oyuncularınızı affedecek.

World of Warcraft’tan oyunculara af!

Önümüzdeki günlerde çıkacak olan Undeleted Character sisteminin silinen karakterleri bilerek ya da yanlışlıkla geri yükleme imkanı sunacak.

Blizzard tarafından ünlü oyunu World of Warcraft için yayınlanacak olan sistem sayesinde destek ekibiyle yaptığınız uzun soluklu görüşmelerinde sonu gelmiş gibi görünüyor. Yeni sistem sayesinde silinen karakterlerinize tekrar hayat verebileceksiniz, ancak bu sistemden yararlanabilmek için ve kötüye kullanımı önlemek adına Blizzard bazı şartları koyuyor.

Şartların başında karakter seviyenizin 10 ve üzerinde olması şart. Death Knight için bu sınır 55. seviye ve aralıklarına göre de süre sınırlaması bulunmakta. Yani 10 – 29 seviye karakterlerine sahipseniz, karakteriniz silindikten en geç 90 günlük süre içinde geri alabilirsiniz. 30 – 49 seviyeleri için bu süre 120 güne çıkarken, 50 ve üstü seviyeler için herhangi bir süre sınırı bulunmuyor. Bununla beraber bu sistemi ayda sadece bir kere kullanma hakkınız bulunuyor.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler