Xbox One ile ilgili herşey değişebilir

Microsoft konsolun çıkışından hemen önce bir atak yapma peşinde olabilir. Peki bu değişiklik Xbox One’a neler kazandırabilir?

Xbox One ile ilgili herşey değişebilir

Yeni nesilin merakla beklenilen iki büyük konsolu Xbox One ve Playstastion 4 hali hazırda duyurulmuş durumda. Neredeyse tüm özellikleri açığa çıkan ve donanımları da belirtilen konsolların çıkış tarihi beklenmeye başlandı. Fakat görünüşe bakılırsa Microsoft cephesi için henüz oyun bitmiş değil.
İddialara göre Microsoft, Xbox One’ın gelişimini kapalı kapılar ardında gerçekleştirmeye devam ediyor. GPU’da yapılacak olan gelişme neticesine 800 Mhz saat hızında çalışan grafik işlemcisinin 853 Mhz’e çıkartılabileceği söyleniyor. %6.5′lik bu gelişmenin çok da büyük bir performans katkısı olmadığını söylemek gerek. Ancak sonuç olarak daha hızlı olması her zaman için daha iyi olur. Donanımsal anlamda başka bir değişikliğin ise olup olmayacağı bilinmiyor.Görünen o ki Microsoft, Sony’i alt etmek için elinden geleni yapacak ve ufak da olsa konsolu çıkışa doğru daha da geliştirecek. Bu iddiaların doğru olup olmadığı ise konsol piyasaya sürüldüğünde kesinleşecek.

Motorola Moto X Ne Zaman Çıkacak?

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Diğer Haberler