Xbox One severlere kötü haber

Xbox One kontrol cihazına iyi davranmalısınız. Zira Xbox 360′daki kontrol cihazına göre daha pahalı bir gamepad bizleri bekliyor.

Xbox One severlere kötü haber

Oyun oynarken sinirleniyor ve sinirinizin hepsini gamepad’den çıkarıyorsanız sizlere kötü bir haberimiz var. Xbox 360′ın kontrol cihazından daha pahalı bir gamepad bizleri bekliyor. Oyuncuların pek de hoşuna gitmeyecek bu artışlardan şarj kiti de nasibini almış gibi görünüyor.

Xbox 360′da 49.99 dolar olan olan gamepad, Xbox one’da 59.99 dolara satın alınabilecek. Dolayısıyla oyuncular 10 dolar daha fazla ödemek durumunda kalacak. Ayrıca şarjlı bataryaları bulunduran ve şarj kablosunu içeren set de 10 dolar daha pahalı olarak satışa sunulacak. Microsoft’un fiyatlarda neden böyle bir artışa gittiği bilinmiyor. Geçtiğimiz seneye göre çok da farklı bir gamepad ve şarj kiti sunmayan Microsoft’un yeni kontrol cihazlarından daha fazla para alması ve geriye uyumluluğu da desteklememesi nedeniyle Xbox 360 gamepad’lerini çalıştırmaması, oyuncuların epey başını ağrıtabileceğe benziyor.

WP8′in Resmi Olmayan Instagram Uygulamasında Sorunlar Yaşanıyor

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Diğer Haberler