Xiaomi MIUI 12 çıkış tarihini açıkladı!

MIUI 12 çıkış tarihi ne zaman? sorusunun cevabını Xiaomi verdi. Xiaomi, MIUI Rom resmi Twitter hesabından MIUI 12 çıkış tarihini ilk kez 'açık bir şekilde' paylaştı. İşte MIUI 12 ne zaman çıkacak? sorusunun cevabı...

Xiaomi MIUI 12 çıkış tarihini açıkladı!

MIUI 12 ne zaman çıkacak?.... Biliyoruz ki bir Xiaomi kullanıcısı iseniz bu soru sizin de kafanızı oldukça kurcalıyor. Zira Xiaomi'nin geçtiğimiz günlerde tanıttığı MIUI 12 güncellemesi, getirdiği yeniliklerden, geliştirmelerden dolayı Xiaomi kullanıcıları tarafından merakla bekleniyor. Xiaomi güncelleme için kesin bir tarih açıklaması yapmasa da muhtemel tarihi geçtiğimiz gün bir bulmacaya sakladı. Bulmacanın sonucunda ise 19 Mayıs 2020 tarihine ulaşıldı. 19 Mayıs'a birkaç gün kala sonunda Xiaomi'den resmi bir bilgi paylaşımı yapıldı.

XİAOMİ MIUI 12'NİN ÇIKIŞ TARİHİNİ ONAYLADI

Xiaomi, MIUI Rom resmi Twitter hesabı üzerinden bir paylaşım yaptı. Xiaomi yaptığı paylaşımda 19 Mayıs 2020 tarihini onayladı. Şirket, 19 Mayıs'ta MIUI 12 için global bir lansman düzenleyeceğini duyurdu.

MIUI 12 tanıtım etkinliği, tweette de paylaşıldığı üzere çevrimiçi bir etkinlik olacak. YouTube, Twitter ve Facebook üzerinden Xiaomi'nin MIUI 12'nin yeniliklerini paylaşacağı etkinlik takip edilebilecek.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler