Yağmur Sarıoğlu'nun dönüşü muhteşem oldu!

Eski futbolcu Sabri Sarıoğlu'nun eşi Yağmur Sarıoğlu, sosyal medyada paylaştığı lüks arabasıyla sahalara geri dönüş yaptı. Sarıoğlu 2,5 milyon TL'lik Lamborghini ile tepki çekmiş, sonrasında mütevazi araçlarla görüntülenmeye başlamıştı.

Yağmur Sarıoğlu'nun dönüşü muhteşem oldu!

Sabri Sarıoğlu'nun hediye ettiği 2,5 milyon TL değerindeki Lamborghini ile gündeme gelen Yağmur Sarıoğlu yeni lüks aracıyla havalı bir dönüş yaptı.

Uzun süredir mütevazi araçlarla görüntülenen Sarıoğlu sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla eskiyi aratmadı.

Sabri Sarıoğlu, geçen yıl eşine 565 bin TL değerinde Porsche Cayene almıştı. Önceki gün bir araç kaplama firmasına giden Yağmur Sarıoğlu, cipinin rengini maviye döndürdü.

180520191622023661722

Sadece renk değişikliği için cebinden 8 bin 500 TL çıkan Yağmur Sarıoğlu, aracı kaplanırken çektiği görüntüyü Instagram hesabından paylaştı.

yagmur-sarioglu-ndan-luks-donus-porsche-cipiyle-12062016_464_m

Lüks aracıyla çektiği son videosunda Sarıoğlu, takipçilerine "Şık değil miyiz" sorusunu sordu.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 32 yorum
araba şık olabilir AMA SİZLER GÖRGÜSÜZSÜNÜZ.... bilmem anlatabildimmi.
Futbol diye yırtınanlar görsün parasını kimler nasıl yiyor. Futbola 1 lira bile harcamam, bunların beni keriz yerine koymasına izin vermem. Paralarını futbol denilen saçmalığa haddinden fazla para kaptırıyor. Şenol Güneş in de dediği gibi "Futbolu eskiden zenginler izler fakirler oynardı ama şimdi tam tersi oldu. Futbolcular fakir olmasın ama aşırı zenginler ve bu paraları aslında hak etmiyorlar. Ben şahsen para kaptırmam bu sisteme, forma, stadyum da maç izleme vs. para kaptırmam.
Hazımsızlık belirtisi
sonuna kadar haklısın
Allahinizdan bulun şu aziz mübarek günlerde inşallah. Allahın bir yetimine öksüzün çaresiz hastasına çıkarıp bir elli lira velez, Allah versin diye başınızdan savarsınız ama yeyip içip besili domuzlar gibi ortalık yerde fink atmasını iyi bilirsiniz.
@true_lies_ressuraction vermediğini ne biliyorsun kardeşim? boş boş konuşuyorsunuz. herkes kendi yaşantısına baksın, sen kendini düzelt, dünya da düzelir..
binilir bu arabaya
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler