HABER

Yan yana iki cesedin sırrı çözülüyor

Diyarbakır’ın Bağlar ilçesi Nevruz Parkı yakınlarında kafalarına kurşun sıkılmış halde bulunan gençlerin ailesinin evlenmelerine karşı çıkmasından dolayı intihar ettikleri iddia edildi.

Yan yana iki cesedin sırrı çözülüyor

Nevruz Parkı civarında inşaat işçilerinin boş arazide hareketsiz bir halde uzanmış iki kişiyi gördükten sonra polise bildirmesi üzerine olay yerine gelen polis ekipleri iki genci kafalarına silah sıkılmış bir halde gördü.

Emrullah Talan ve Kader Polat isimli iki gencin, bir süredir evlenmek için ailelerini ikna etmeye çalıştıkları, Kader Polat’ın ailesinin kızlarını Emrullah Talan’a vermek istemediği öğrenildi. Çok defa istemelerine rağmen bir türlü evlenmelerine izin verilmeyen iki gencin, buldukları silahla kafalarına sıkıp intihar ettikleri iddia edildi.

Diyarbakır Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ekipleri, olayın tüm detayını araştırırken, ölüm nedeninin intihar olabileceği üzerine duruyor. Öte yandan, ailelerin dün gece cenazeleri morgdan alarak sessizce defnettikleri belirtildi. Sevgilisiyle birlikte kafasına sıktığı kurşunla hayatına son veren Kader Polat'tan geriye ise sosyal paylaşım sitesindeki fotoğrafı kaldı.

İHA

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 41 yorum
ne kadar bağnaz, ne kadar faşist, ne kadar törebaz, ne kadar gelenekci, ne kadar sert ne kadar adi ne kadar aşiret haremi ağalar ve aileler varsa allah bin belasını versin, üstüne alınanın da allah bin belasını versin... sevgiyi, birlikteliği, duyguları gavurca ve kafirce görenin allah bin belasını versin... millet uzay çağına geçti biz hala ölümlerle aile içi kavgalarla baltalarla satırlarla kavgayla uğraşıyoruz.. yazıklar olsun bize.
kendi kızın , ipe sapa gelmez hanzo'nun birine ( bu olaydaki genci kastetmiyorum, örnek veriyorum sadece) kapılsın da görürüm o zaman yukarıdaki eleştirilerine ne kadar uyacaksın. Bekara hanım boşamak kolay laf salatasıyla.
Lanet okuma, ne derden de ama lanet okuna!
Bize demiyelimde bu kafadaki sigirlara :((
hala bunlar mağaradan gelmedik derler ..bunlar ..mağarayı bırakın .yontma taş devrindeler ya yazık ..tv yi evlerine sokmayan yobazlar var oralardabe .kim bunları eğitecek
senin gibi yobaz faşistler olduğu sürece böyle cahil millet olarak kalacaz her zaman! Sen hayatında kaç defa doğu ya geldin? kaç defa tarih okudun? sen çok mu bilgilisin de mağaradan yobazlıktan bahsediyorsun? intiharlar ölümler sadece doğu da mı oluyor? 2 cümle kurup kendini rezil etmeden ne söylediğini söyliyeceğini iyi düşün de cahilliğini belli etme..
senin insanlğından şüphe duyuyorum !
bunların suçu yok
öküz işte
bu ne hırs bu ne şiddet bu nasıl yorum yaw Allah'tan kork öleceksin bi gün hesap vereceksin olm yaw yazık etme kendine
iman illede iman. İman olmayınca madde için canlarını veriyorlar. yazık çok yazık. Allah (C.C.) huzurunda nasıl hesap verecek ?
Sanki oraya gidip biliyorsun.
vicdani olmayan sevmeyi bilmez, vicdani olmayan da acima olmaz, vicdani olmayanin imanida olmaz sen kimsinki imandan bahsediyon
Geri Dön