HABER

Yanan aracı üfleyerek söndürmeye çalıştı

Adana'da seyir halindeyken otomobili yanan bir kişi, yangını nefesiyle söndürmeye çalıştı.

Yanan otomobil vatandaşların yangın tüpüyle müdahale etmesiyle söndürüldü. Edinilen bilgiye göre, merkez Yüreğir ilçesi Sinanpaşa Mahallesi'nde meydana gelen olayda, Halit Atadeniz'in kullandığı 01 LR 094 plakalı otomobil, Yüreğir Otogarı’nda seyir halindeyken motor bölümü yanmaya başladı. Otomobilinin yandığını fark eden Atadeniz, aracını durdurarak otomobilden inip aracın kaputunu açıp söndürmeye çalıştı. Atadeniz önce yangını nefesiyle söndürmeye çalıştı ancak söndüremeyince bu kez çevredeki vatandaşlardan su ve yangın tüpü getirmeleri için yardım istedi.

Otomobilin içinden çıkardığı küçük bir bidondaki suyla yangına müdahale eden Atadeniz'in imdadına çevredeki vatandaşlar yetişti. Bir vatandaş yangın tüpü getirerek, yangına müdahale etti.Bu arada getirilen sopa ile kapanan kaput açılarak yangının devam edip etmediği kontrol edildi.

Yangın küçük çaplı devam ederken Atadeniz, yine nefesiyle yangına müdahale etmeye çalıştı. Ancak Atadeniz, yüzünden yaralanma tehlikesi atlattı.Otomobil yanarken etrafında bulunan araçları sürücüleri, hemen olay yerinden uzaklaştırdı. Daha sonra yapılan müdahaleyle tamamen söndürülen otomobilde, maddi hasar meydana geldi.

haber

PARTNEREvlendiler!Evlendiler!
YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 32 yorum
ALLAH FAKIRIN FUKARANIN YARDIMCISI OLSUN.. ALLAH BİLİR NE GÜÇLÜKLER ALDI... CİĞERİ YANMIŞTIR GARİBİN ŞİMDİ...
Peki 15-20 liralık bir yangın tüpünü vize sırasında ödünç alıp kullanmadığı ne malum. Olsa üfürükçülük yapmazdı. Malının kıymetini bilirdi...
helal olsun kardeş aynı düşündüklerimi yazmışsın. yorumunu 2 kişi beğenmemiş onlarda zengin züppesidir. ne zorluklarla alındığını bilmeyen insanlardır. Sen yıllarca çalış çabala 10bin liralık arabayı zor al yada kredi çek yıllarca öde. zenginlerde milyarlık arabalara binsin ama şofördede suç var yangın tüpü arabada herşeyden önce gerekli.
yazık adamcağız can havli ile ne yapacağını şaşırmış ... geçmiş olsun..
Arkadaşımıza geçmişolsun diyelim.Ancak araçlarımızda 6 aydabir benzin hortumlarını konturol edilirse bu gibi sorunlardan birazda olsa tedbi alınmış olur. Keyfli sürüşler .ONUR MOTOR TEST OKTAY USTA
ysc nerde hacı öyle üflüyon boşuna mı icat edildi koysana arabaya bir tane...ağır mı geliyor...
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler