MAGAZİN

Yangın bölgesinde olan Gamze Özçelik'ten duygulandıran paylaşım! "Ağlama krizlerine girdiğimi..."

Manavgat orman yangını sonrası bölgeye yardım götüren Haluk Levent ve Gamze Özçelik el ele verdi. Bölgeden paylaşım yapan Gamze Özçelik sözleriyle herkesi duygulandırdı.

Yangın bölgesinde olan Gamze Özçelik'ten duygulandıran paylaşım! "Ağlama krizlerine girdiğimi..."

Yangınları kontrol altına alma çalışmaları devam ederken Manavgat'a yardım götüren Haluk Levent ve Gamze Özçelik bir araya gelmiş ve fotoğraflarını paylaşmışlardı.

Gamze Özçelik son olarak yangın bölgesinden yeni paylaşımlar yaptı. Haluk Levent ile pozlarını paylaşan ünlü isim paylaşımında "İnanın çok büyük bir durumla mücadele ediyoruz" dedi.

1

Gamze Özçelik daha sonra yaptığı paylaşımda ise duygularını şöyle ifade etti:

"Bazen gittiğim bölgelerde kontrolü kaybetmeyip, doğru kararlar verebilmek için duygularımı bastırdığımı fark ediyorum. Hatta kendim bile anlayamıyorum bazen ne kadar etkilendiğimi. Ta ki kendimle baş başa kalana dek. Kaç kez biliyorum uçaktan inip arabama bindiğimde ağlama krizlerine girdiğimi... Şimdi devam eden yangınsa, içimde büyümeye devam ediyor ve sanırım hiç sönmeyecek..."

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 9 yorum
bunun gibi çok haber gördük. bir kaç ay sonra minileri ile sahillerde ama inşallah samimidir ve bataklıktan kurtulmuş olur.
Şov yapmayı ne kadar çok seviyorsun.Bu iktidar gittiğinde ne yapacaksı?
bi şerefsiz bu kıza tecavüz etti bu kız kendine 10 yıl gelemedi sonradan kendini hayır işlerine adadı namazında niyazında Allah'a yöneldi darısı orasını burasını sallayan ünlülere
Geri Dön