HABER

Yaprak Dökümü'nde neler oldu?

Yaprak Dökümü, Ocak ayındaki ilk bölümüyle ekrandaydı. Caner Kurtaran'dan sonra yeni Şevket de ilk kez izleyicilerin karşısındaydı.

YAPRAK DÖKÜMÜ DİZİSİNDEN KARELER

Televizyon Gazetesi'nin haberine göre Kanal D'nin sevilen dizisi Yaprak Dökümü, Ocak ayındaki ilk bölümüyle ekrandaydı. Caner Kurtaran'dan sonra yeni Şevket de ilk kez izleyicilerin karşısındaydı.

Yılbaşından beri merakla beklenen 'Yaprak Dökümü'nün yeni bölümü, nihayet dün akşam ekranlara geldi.

Kanal D'nin ekonomik tedbirleri nedeniyle, bir süredir yeni bölümü yayınlanmayan dizinin çekimlerinin sürdüğü bilgisi, geçen hafta Televizyon Gazetesi'nde yer almıştı. Çarşamba günü yeni bölümü bekleyenler, diziyi ekranda göremeyince şaşırmışlardı. Ancak, durumun sadece kanalın kriz nedeniyle uyguladığı bir tedbir olduğu anlaşılmıştı.

Diziseverlerin yeni bölümünü heyecanla beklediği Yaprak Dökümü'nün en merak edilen kısmı ise, yeni Şevket'ti. Dizide 2 sezondur Şevket'i oynayan Caner Kurtaran'ın, yapımcı firma tarafından diziden çıkarılmasıyla yerine Hasan Küçüktekin getirilmişti.

YAPRAK DÖKÜMÜ DİZİSİNDEN KARELER

Geçen sezon, madde bağımlılığı nedeniyle hastaneye yatan ve kısa bir süre diziden ayrılan Caner Kurtaran'a yapımcı firma Ay Yapım'ın sahibi Kerem Çatay anlayış göstermiş ve senaryodaki küçük değişiklikle Caner Kurtaran tedavi görürken, dizide de 'kaçak' olarak varolmaya devam etmişti. Ancak, yılbaşından bir süre önce Kurtaran'ın, seti aksatması nedeniyle diziden çıkarıldığı ve yerine bir başka oyuncunun getirileceği bilgisi izleyenleri de şaşırtmıştı.

Şevket'i kimin oynayacağı merakla beklenirken, geçen sezon Kanal D'de Sedef Avcı ve Kıvanç Tatlıtuğ'un oynadığı 'Menekşe ve Halil' dizisinde 'kötü' bir karakteri oynayan Hasan Küçükçetin'de karar kılındığı açıklanmıştı.

YAPRAK DÖKÜMÜ DİZİSİNDEN KARELER

Yılbaşından önceki hafta yayınlanan bölüm finalinde, yeni Şevket, ilk kez görünmüş, ancak bu kısacık sahne, izleyicileri tatmin etmemişti. Zira, Şevket'in yüzü değil yalnızca sırttan bir görüntüsü ekrana gelmişti.

Dizinin bu haftaki bölümünde, Ferhunde'nin darp edilmesi nedeniyle gözaltına alınan Şevket, yapılan araştırma ve Ferhunde'nin ifadesi doğrultusunda olayla ilgisinin olduğuna dair yeterli bir delil bulunamadığı için serbest bırakıldı. Evine dönen Şevket'le izleyici de ilk kez bu sahnede karşılaştı.

YAPRAK DÖKÜMÜ DİZİSİNDEN KARELER

İzleyicinin yeni Şevket'e alışması zaman alacak gibi görünse de, daha önce 'Menekşe ve Halil' dizisindeki karakteriyle izleyenlerin de takdirini toplayan Hasan Küçüktekin, uzun süredir dizideymişçesine profesyonel bir şekilde çoktan diziye dahil oldu bile.

Caner Kurtaran'ın ise AMATEM'e yatırıldığı ve tedavi gördüğü haberleri medyada yer almış, bir kaç gün önce de Kurtaran'ın AMATEM'den kaçarak dizinin setine gittiği ve Halil Ergün, Deniz Çakır ve Tolga Karel ile görüştükten sonra, zorla ikna edilerek yeniden AMATEM'e yatırıldığı gündeme gelmişti.

YAPRAK DÖKÜMÜ DİZİSİNDEN KARELER

Bu arada makus talihi Şevket'in peşini bırakmadı. Zar zor bulduğu taksicilik işini de, üzerine bulaşan olay yüzünden kaybetti. İlerleyen bölümlerde Şevket'in akıbetini hep birlikte göreceğiz.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön