Yasak aşk cinayetinde 'pes' dedirten savunma!

İstanbul Bağcılar'da Suriyeli Hulud Hemdos'un eve erkek aldığını iddia eden akrabaları evi basmış, kadının eşine haber vermişlerdi. Koşa koşa eve gelen adam kadın ile sevgilisi olduğu iddia edilen şahsı öldürmüştü. Suriye'ye kaçmak üzereyken yolda yakalanan zanlı, "Namus için öldürdük" dedi. Olayla ilgili 9 kişi adliyeye sevk edildi

Yasak aşk cinayetinde 'pes' dedirten savunma!

Bağcılar'da Suriyeli kadın Hulud Hemdos (24) ile evde bulunan Huseeh Abdullah'ın (45) bıçaklanarak öldürülmesine ilişkin gözaltına alınan 9 kişi, emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi.

İstanbul Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ile Bağcılar İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerince, 6 Ağustos'ta Evren Mahallesi'ndeki evinde Suriyeli Hulud Hemdos ile yanındaki Huseeh Abdullah'ın bıçaklanarak öldürülmesine ilişkin gözaltına alınan, Hemdos'un eşi, erkek kardeşi ve amcasının da aralarında bulunduğu 9 şüphelinin emniyetteki işlemleri tamamlandı.

Gayrettepe'deki Asayiş Şube Müdürlüğü'nde işlemleri tamamlanan 8 şüpheli ile Bağcılar Çocuk Büro Amirliği'ndeki Hemdos'un kardeşi F.H, adliyeye sevk edildi.

-Olay

Evren Mahallesi'ndeki evinde Suriyeli kadın Hulud Hemdos ile yanındaki Huseeh Abdullah (45) öldürülmüş halde bulunmuştu. Olayla ilgili Suriye'ye kaçmaya çalıştığı belirlenen Hemdos'un eşi Muhammet El A. ile kadının amcası Düzce'de, kardeşi de Gaziantep'te yakalanmıştı. Şüphelilere yardım ettiği ileri sürülen 6 kişi de gözaltına alınmıştı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 16 yorum
Durmak yok, Suriye seviciliğine devam..
Vatan Toprağını terket gel şimdi namustan bahset.Biri olmazsa diğeri hiç olmaz.
Kimlerden öğrendilerse yasak aşkı : )))
Doların yükselmesinin nedenleri:1)taşerona kadro verilmesi 2)asgari ücretin yüksek oranda arttırılması 3)devletin çok fazla sosyal yardım yapması 4)yabancı uyruklular. Bu faktörler dolayısıyla piyasa TL fazlalığı oluştu. Bu da TL nin değer kaybedip dovizin değer kazanmasına yol açtı.Bunu düzeltmenin yolu piyasadaki TL emisyonunu düşük seviyelere getirerek TL nin değer kazanmasını sağlamakla olur.
@selahattin82 kafa güzel galiba...
selo sen ne kullanıyorsun. yurt dışında yaşıyorsun heralde. asgari ücret çok artmış. hey allahım şu kuluna akil ver diyecem ama selo o nedir diyecek.
tarlabaşı
namus ilk vatanla başlar
Aldığımız yetmiyor bir de adli olaylarıyla uğraşıyoruz. Madem Suriye kaçabilecek, gönderin gitsin hepsini.
SÜRÜYLEİ BELASI HER YERDE
karınlarını doyurursan belden aşağı vurur
O türbanı .....Artık gizlemiyor...
def olun gidin artık ...!!!
üretim şart ihracat şart tek çözüm bu !
bunlarda hep kendi aralarında sevişiyor kardaşim,,,ayıptır yaniiii
TÜRKİYE'DE yaşayan nekadar suriyeli mülteci varsa ülkelerine geri gönderilsinler bukadar misafirlik yeter.
Diğer Haberler