Yasak dinlemediler, Bakırköy Sahili'nde çay ve nargile içtiler

Koronavirüsle mücadelede alınan tedbirlere ve yapılan uyarılara rağmen iftar sonrasında bazı vatandaşlar Bakırköy Sahili'ne çıktı. Vatandaşların yürüyüş yaptığı, çimenlere oturup çay içtiği görüldü. Bir grup ise kamp sandalyelerini kurarak nargile içti.

Yasak dinlemediler, Bakırköy Sahili'nde çay ve nargile içtiler

Koronavirüsle mücadele devam ederken bazı vatandaşlar iftar sonrasında Bakırköy Sahili'ne geldi. Sahilde 20 yaş altı çocukların da kısıtlamalara rağmen aileleriyle birlikte dışarıya çıktığı görüldü. Bazı vatandaşlar yürüyüş yaparken bazıları çimene oturarak çay içti. Bir grup gencin ise kamp sandalyelerine oturup sahilde nargile içmesi dikkat çekti.

Arkadaşlarıyla birlikte sahile çay içmeye gelen Emre Çetintaş, "Biz de şimdi kalkıyoruz çayımızı da alıp arabaya geçiyoruz. Normalde güvenlik önlemlerimizi alıyoruz ama cebime koydum şu anda süs gibi ama normalde takıyorum. Takmak da şart yani." dedi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 5 yorum
hiç bir şey düşünemiyorum böyle cahillik vurdumduymazlık başka ülkede yoktur.Bu sahildeki insanlar......! herşeyi hakediyorlar.lanet olsun böyle cahilliğe
böyle sorumsuz magandalar yüzünden umarım vaka sayısı artmaz
Kusura bakmayın ama bunda bir sıkıntı görmüyorum sosyal mesafeye dikkat ettikten sonra yapılabilir bazı şeyleri abartıyorum veya abarttırılıyoruz.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler