Yasak Elma 58. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Halit'in Şahika planı Ender ve Nadir'i şoke ediyor! Yasak Elma 57. son bölüm izle

Yasak Elma dizisinin 58. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yasak Elma'nın 57. son bölüm finalinde şirkete ortak olan Nadir, tüm yetkilerini Ender'e devrederek Halit'e büyük bir oyun oynadı. Yasak Elma'nın yeni bölüm fragmanında ise Halit, Yıldız'la ilgilenen Nadir'e rest çekiyor. Halit aynı zamanda Şahika'ya şirkette görev vererek, Ender ve Nadir'e büyük bir darbe vuruyor. İşte Yasak Elma 58. yeni bölüm fragmanı ve 57. son bölümde yaşananlar.

Başrollerinde Talat Bulut, Şevval Sam, Eda Ece, Tuvana Türkay, Nesrin Cevadzade ve Barış Kılıç'ın yer aldığı Fox'un sevilen dizisi Yasak Elma'nın 57. yeni bölümüyle 18 Kasım Pazartesi akşamı ekrana geldi. Yasak Elma'nın 58. yeni bölüm fragmanı da Fox TV tarafından yayınlandı. Yasak Elma son bölüm finalinde Halit'in şirketine yüzde 50 hisseyle ortak olan Nadir tüm dengeleri değiştirdi. Nadir bir yandan Ender ile işbirliği yaparken, diğer yandan Halit'in karısı Yıldız'la ilgi gösterdi.

Yasak Elma_57 (4)

Şirketin yönetim kurulu toplantısında ise Nadir, tüm yetkilerini Ender'e devrettiğini açıkladı. Karşısında Ender'i gören Halit büyük şok yaşadı.

Yasak Elma_57 (2)

YASAK ELMA 58. YENİ BÖLÜMDE ŞAHİKA BOMBASI!

Yasak Elma'nın 25 Kasım Pazartesi ekrana gelecek olan 58. yeni bölümünden ilk fragman Fox TV tarafından yayınlandı. Yasak Elma yeni bölümde, Ender ve Nadir'in hamlesine karşılık Halit Şahika planı yapıyor. Halit, Şahika'ya yönetim kurulunda görev veriyor. Şahika'yı karşısında gören Ender ise ne yapacağını bilemiyor. Diğer yandan ise karısı Yıldız'dan hoşlanan Nadir'e Halit rest çekiyor ve uzak durmasını söylüyor.

Yasak Elma_57 (1)

YASAK ELMA SON BÖLÜM ÖZETİ

Yasak Elma'da Halit'in şirketin ortak olan Nadir Kılıç, tüm görevlerini ise sürpriz bir isme devrediyor. Şahika’nın ortadan kayboluşu onu herkesin gözünde tek suçlu haline getirmiştir. Halit, Yıldız ve Ender’in haklı çıkmasının burukluğunu yaşarken, Şahika’nın arkasındaki gizli gücün kendisinden intikam almak için dönen eski dostu Nadir olduğunu öğrenir. Nadir ve Halit yüzleşmesinde, Nadir’in getirdiği sürpriz isim tüm dengeleri alt üst edecektir.

Yasak Elma_57 (3)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler