MAGAZİN

Yasak Elma’nın Ender’i Şevval Sam'ın karavan tatili!

Yasak Elma dizisinde canlandırdığı Ender karakteriyle beğeni toplayan ünlü oyuncu Şevval Sam, karavanıyla yaz tatilne çıktı. Lüks otelleri tercih etmeyen Şevval Sam, tasarımını kendi yaptığı ve 'Prenses' adını verdiği karavanıyla Marmaris'te güneşin ve denizin keyfini çıkarıyor.

Yasak Elma’nın Ender’i Şevval Sam'ın karavan tatili!

Ünlü oyuncu Şevval Sam, Yasak Elma'nın sezon finali yapmasının ardından rol arkadaşları Eda Ece ve Nesrin Cavadzade ile birlikte tatile çıkmıştı.

yasak11
Ege koylarında tekne keyfi yapan Sam, bugünlerde ise tatiline 'Prenses' adını verdiği karavanı ile devam ediyor.

sevval2

LÜKS OTELLER YERİNE KARAVANI TERCİH ETTİ

Geçtiğimiz yıl arkadaşından satın aldığı karavanın yenilenme süreciyle bizzat kendisi ilgilenen Sam, tatilinden kesitleri sosyal medya hesabından yayınladı.
sevval3

Şevval Sam karavanının önünde güneşlenirken çekilen fotoğrafını "Prenses'i tatile götüreyim' dedim. O da haketti artık..." notunyla paylaştı.

qwas

Lüks otellerde tatil yapmak yerine, karavanıyla gittiği Marmaris sahillerinde güneşin ve denizin keyfini çıkaran 48 yaşındaki oyuncunun yaptığı paylaşımı beğeni yağdı.

"İÇ TASARIMI BANA AİT"

Karavan tutkunu olan Şevval Sam daha önce "Sağlığım ve imkanlarım el verirse dünyayı bir karavanla gezmeyi istiyorum. Karavanla insan daha özgür oluyor. Mülk edinmek istemiyorum" ifadelerini kullanmıştı.

3103945_60532fec20e66ef1dd3b85c628eb90ec_640x640

Ünlü oyuncu, "Karavanın iç tasarımı tamamen bana ait. Yıllardır evimde kullandığım koltuklarımın kılıflarını burada kullandım. Karavanın içi tamamen ahşap yapıldı. Bana bu 2021’in ilk hediyesi oldu" şeklinde konuşmuştu.

3103945_be769cc564ce3b7f18b5f8311277fe7b_640x640

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 18 yorum
otele binlerce lira vermek yerine karavan çok mantıklı
daha dün teknedeydi
para varsa herzevki yaşarsın helal olsun
Geri Dön