Yaşar Nuri Öztürk'ten şaşırtan itiraf

Eski CHP milletvekili olan Yaşar Nuri Öztürk'ten canlı yayında şaşırtan bir Tayyip Erdoğan itirafı geldi.

Yaşar Nuri Öztürk'ten şaşırtan itiraf
Yaşar Nuri Öztürk,’Tayyip Bey’in yanında siyaset yapmak varken Deniz Baykal’ın yanında siyaset yapılır mı? AKP dışa bağımlı siyaset yapmasa, Tayyip Bey’le siyaset yapmak isterdim’ dedi.
Enver Aysever'in CNN Türk'teki 'Aykırı Sorular' programını katılan eski CHP Milletvekili Yaşar Nuri Öztürk, Laiklik konusunda 'Kuran laikliği talep eden bir kitaptır' dedi. CHP'de yaşadıklarına da değinen Öztürk; "CHP beni meclis kürsüsüne çıkarıp konuşturmadı" dedi.
**TAYYİP BEY'İ BEĞENİRİM AMA DIŞA BAĞIMLI**
CHP'de siyaset yapmasını fırsat verilmediğini dile getiren Yaşar Nuri Öztürk, "Ben Tayyip Bey'i çok takdir ediyordum, çok beğeniyordum. Hala da çok beğendiğim özelllikleri var. Tabiatı bana daha uygun. Ben aslında Tayyip Bey dururken Deniz Baykal'la siyaset yapmayı tercih etmezdim. Ama AKP'nin dışa bağımlı siyaset yapmasını tasvip etmediğim için tercih etmedim" dedi.
Öztürk'ün konuşmasından satır başlıkları: CHP'de bana molla muamelesi yaptılar. Rozet Atatürkçülerinden korkulur.
Mustafa Kemal çok boyutlu, insanlık aşığı bir dahiydi. Atatürk'ü benden dinleyceksiniz. Atatürk'ü bunların ağzından dinleyen bir çocuğu düşünün. Atatürk bir filozoftur, dahidir, aydındır.
**'14 Şubat'ta nişanlandık'**
Yaşar Nuri Öztürk, Saba Tümer'in programında şaşırtan bir açıklama yaptı.
Türk Sanat Müziği sanatçısı Nazlı Kanaat ile görüşmeye başladığını söyleyen Öztürk, 14 Şubat'ta Kanaat ile nişanlandığını açıkladı.
**NAZLI KANAAT KİMDİR?**
Türk Sanat Müziği solistlerinden olan Nazlı Kanaat, aslen Ankaralı.
TRT Ankara Radyosu'nda görev yapan Kanaat, 40 yaşında ve üniversite mezunu.

[** **](http://haber.mynet.com/kategori/guncel/)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 117 yorum
sayın öztürk.bu kadar ATATÜRK hayranıyım diye basbas bağıran bir kişi nasıl oluyorda ATATÜRK DÜŞMANI ağzından bu güne kadar bir deta ATATÜRK sözü çıkmayan cumhuriyeti beğenmeyen değiştirmek isteyen bu güne kadar türkiye cumhuriyetinde kürtçe konuşulduğu halde kürtçeyi ana dil kabul ettiren bir kişi ile nasıl siyaset yapmak istersiniz.demekki sizde gercek bir ATATÜRK çü değilsiniz. özür dilerim ama bunun aslı budur. sevmeye bilirsin beğenmeye bilirsin ana CHP de istenmedin diyede CHP yi kötüleyemessin.ozaman adatlığını baştan AKP den koyacaktın o kadfar hayranı idisen.
sizdeki bu hayal ürünü felaket tellalığı siyasi anlayış bitmedikçe daha çok beklkersiniz hükümet olmak için :)
aziz efendi öztürk dikkatli okursan bişeye değinmiş demişki şuandaki atatürkçüler rozet atatürkçüsü diye sonuna kadar haklı siz bundan ibaretsiniz sorsak bu memleket için bugüne kadar sadece sana soruyorum ne yaptın diye büyük atatürkü savunmaktan öteye gitmemişinizdir......
Zoruna mı gitti.
ya adam kötülememişki aksine akp dışa bağımlı demiş karalamış
Akp in ne mal olduğu belli asıl atatürkçü geçinen atatürk düşmanı chp ye çakma laik atatürkçü chp zihniyetli yobazlara ne demeli
haberi iyi oku, dışa bağımlı siyaset yapmasa diyor!
Nazar etme ne olur, Çalış çabala senin de olur. :)
Sende mi başladın yalakalığa sayın hocam sen bari yapma. Yobazlarla mücadeleni takdir ediyordum. Tayyipe seçim zamanı sallıyordun ama sende haklısın bu ülkede mualefet diye bir şey bırakmadılar ya içeri attılar yada herşeylerini aldılar ellerinden.
madem taraf olmak yalakalıktır. O zaman siz de yalakasınız. Fikir özgürlüğünden bahsedersiniz insan hakkından dem vurursunuz. Sizin gibi düşünmeyenleri kesseniz doymazsınız. Kimi zaman yalaka, kimi zaman bidon kafa, kimi zaman cahil yaftasını yapıştırıverirsiniz. ve size Mevlana Hz. güzel bir sözüyle son cevap. Bizi bilen bilir, bilmeyen kendisi gibi bilir....
Yahu bir tane bile dönen dönsün ben dönmezem sözümden deyipte sonuna kadar dediğinin arkasında duracak adam yokmu arkadaş ya.
demek istiyorsun ki körü körünre cahillikte ısrarcı olsun...sen bu kafayla devam et...cahiller olmasa erdemliler nasıl ayırt edilir...
herkes birgün ak partili olacak :)))
Yanlıştan dönmek döneklik değil erdemdir. Ancak ahmak kişiler yanlışta ısrar ederler.
başbakanımız
kim var diye düşünme ben varım de
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler