Yaşar Okuyan: Bahçeli barajı geçsin Tandoğan meydana gidip anırmayan şerefsizdir!

Vatan Partisi Genel Başkan Yardımcısı Yaşar Okuyan, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin tek başına seçime girip, barajı geçmesi durumunda Tandoğan Meydanı'nda 'anıracağını' söyledi. Okuyan ayrıca, ABD'nin Suriye operasyonu sonrası, operasyona ilişkin “Suriye’ye çok az füze atıldı, içimizi serinletmedi” şeklinde açıklama yapan, sivil toplum kuruluşu İHH'nın Başkanı Yıldırım'a da, "Utanmaz bir herif" diye çıkıştı.

Katıldığı bir TV programında gündemi değerlendiren Yaşar Okuyan çarpıcı açıklamalarda bulundu. İHH Başkanı Bülent Yıldırım’ın, ABD’nin Suriye saldırısıyla ilgili yaptığı, “Suriye’ye çok az füze atıldı, içimizi serinletmedi” şeklindeki açıklamasına dikkat çeken Okuyan, Yıldırım’dan, “Utanmaz bir herif” diye söz etti.

"DAHA ÇOK MÜSLÜMAN ÖLSÜN DİYOR"

Okuyan, “İHH Başkanı var, bir herif. Utanmaza bak, utanmaz bir herif. Bu Amerikalılar çok az füze attı, içimizi serinletmedi diyor. Herife bak. Amerika, İngiltere, Fransa’nın bir Müslüman ülkeyi bombalaması içimizi rahatlatmadı diyor, daha çok atın diyor, daha çok Müslüman ölsün diyor” şeklinde konuştu.

"ALLAH KULLARININ İSRAİL'İN İNGİLTERE'NİN ABD'NİN KARŞISINA DİKİLMESİ LAZIM"

Vatan Partili Okuyan, sağ siyasetçilerin büyük çoğunluğunun ABD’ye bağımlı olduklarını söyleyerek, “Amerika’ya sövüyorlar, İsrail’e sövüyorlar, AKP iktidarı da dahil. En kritik noktada, Allah’ın kulluğundan ayrılıyorlar, Washington’un kulluğunu tercih ediyorlar. Allah’ın kullarının dünyanın başına bela olmuş olan İsrail’in, İngiltere’nin, Amerika’nın karşısına dikilmesi lazım” diye konuştu.

“YAHUDİ MADALYASI ERDOĞAN’IN EVİNDE”

Yaşar Okuyan, Yahudi kuruluşundan geçmişte “Üstün Cesaret Ödülü” alan Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın, ödülü iade etmediğini, ödülün Erdoğan’ın evinde bulunduğunu iddia ederek şöyle konuştu:

“İsrailli bir yetkili, ‘Tayyip Erdoğan bağırır çağırır ama esasında bizim dostumuzdur’ diyor. Yahudi üstün cesaret madalyası sizde mi iade mi ettiniz? O madalya Tayyip Bey’in evinde hala. Yahudi’nin üstün hizmet, şeref madalyasını hala Tayyip Erdoğan evinde saklıyor. Niye saklıyorsun bunu. Müslümanların düşmanı olan, Müslümanları katletmek üzere kurulmuş, Allah’ın bile lanetlediği Musevilerin en üst düzey örgütünün şeref madalyasının senin evinde ne işi var? Niye aldın en başında?”

“BARAJI AŞARSA ANIRACAĞIM”

Yaşar Okuyan, MHP’nin oylarının yüzde 3.8 ila yüzde 6 arasında olduğunu söyleyerek, MHP lideri Devlet Bahçeli’ye seslendi. Okuyan, MHP ile ilgili açıklamalarında şu ifadeleri kullandı:

“Bahçeli milliyetçi değildir. Devlet Bahçeli Türk milliyetçisi değildir, ömrünün hiçbir döneminde de olmamıştır. Devlet Bahçeli görevlidir, görevini yerine getiriyor, başka görevleri de var. Kendi şahsi geleceğinin hesabındadır. Çünkü bütün araştırma şirketleri MHP’nin kendi başına oyunu 3.8 ile 6.1 arasında gösteriyor. Devlet Bahçeli’ye söylüyorum, babayiğit adamsan, sıkıyorsa paçan gir de seçime tek başına göreyim seni. Devlet Bahçeli tek başına seçime girsin, barajı geçsin, Tandoğan meydana gidip anırmayan Yaşar Okuyan şerefsizdir. Hadi anırtın lan beni, hadi, yiyorsa paçanız.”

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 58 yorum
YAŞAR OKUYANA ZATEN ANCAK "ANIRMAK" YAKIŞIR..
BAHÇELİYİ ARATMIYORSUN SEN DE...
dayi seni zaten ne zaman başına çıkarsalar anırıyorsun be
her kelimesine imzamı atarım.
senin yerin İyi Parti Yaşar OKUYAN...
Ne işi var bu sahtekarın orda, çalışma bakanıyken yediği haltları bilmiyor musun?
Onu biliyoruz Başka Bir Şey Söyle
zaten şuandada anırıyon başka bir iddia at ortaya
devmem bu adamı ama söylediklerinin altına imza atarım. mho bırakın barajı tek başına seçime girsin ve % 6 oy alsın bende anıracağım. O ihh denilen vakıf başkanı olan adam vakfının açılımı insani yarrdım be şfsiz zevk mi alıyosun insanların ölümünden. cumhurbaşkanı o bombaları eleştirse hepinğz bu kez eleştirirsiniz. bi kerede olmayam beyninizi çalıştırın vicdanınızın sesini dinleyin. yalakalığı bırakında insan olun.
Mirac gecesi müslüman bir ülkeye yapılan ABD saldırısını Bahçeli nasıl karşılıyor dersiniz ?
Miraç gecesi müslüman bir ülkeye ABD tarafindan atılan füzeleri yetmez ama evet diye alkışlayan IHH başkanı sizin yatacak yeriniz yok.. Bu utanç herkese yeter..
Ağzına sağlık...
Senelerdir anırdığını unutmuşa benziyorsun..Kalleş dönek...
İYİ PEKİ YAŞAR EFENDİ TANDOĞAN'DA BEKLEYECEĞİZ SENİ.BİR ANIRACAKSIN Kİ DÜNYA ALEM DUYACAK. UNUTMA BU SÖZLERİNİ.
doğru söylüyor paçası yiyorsa tek başına seçime girsin ama yemez oda biliyor %10 u geçemiyeceğini
adamın biride boğazı yüzerek geçecekti... bırakın gaz vermeyi... akp nin bittiği yerde mhp başlayacak...
Artık anırmadan mı rant bekliyorsun . anır bakalım iyi anırabiliyrmusun . ...
Eşekler ortaya çıkmaya başladı
harbimi...böyle sözlere ne gerek var anlamıyorum..sonradan yerine getirmiyorsunuz çünkü
Bu kadar hızlı dönme Reyiz .. Ümmetin hızına yetisemiyor..
kardeşim ne barajı yaa?? %5 i bile geçemez. Parti'nin üst tabanında ittifak var sadece. tabanda, bizlerde yani, ittifak mittifak yok. AKP, bahçeli ile bir olup resmenn kendi ayağına sıktı. benim bildiğim Ak Parti böyle bir hata yapmazdı ama bende anlamadım.
anıracak olan satılık bahçeli ev var.kirayada verilir.
28 şubat zulmünde partisinde sesi çıkmayan yaşar,şimdi tükürük savurarak müslümanlardan bahsediyor.
ne çok anırma meraklısı var bir kısmınız kişneyin değişiklik olsun
Adam çok haklı Sn Bahçeli kocaman partiyi ne hale getirdi
ihh ya bes kuruş para yok.Müslümanın kanının döklümesine sevinen aşağılık pislik.
Yaptığın o zaten Yaşar anırmak
program boyunca anırmış zaten
senelerdir mhp nin mitinglerinde az anırmadın.şimdide perinçekin partisinde anırıyorsun
Dikkat edelim; MHP ile başladığı siyasi hayatını önce Anap sonra da bir kuyruk partisi olan HYP(Halkın Yükselişi Partisi) ile sürdürüp şimdi de ulu'sol'culara nefer yazılan Yaşar Efendi karar veriyor kimin Türk Milliyetçisi olup olmadığına. Yaşar Efendi sen ona buna meydan okuyacağına kur bir parti de maçan yiyorsa sen çık bakalım Milletin huzuruna; bakalım 1000'de 1 barajının üstüne çıkabiliyor musun? İnsan da biraz utanma-sıkılma olur diyeceğim ama nerde yaşargillerde o meziyet!
kaç ay önce yazdım cumhurbaşkanının 2 seçenegi var ya abd ile işbirligi yapıp suriyeyi bölecek komplo teorisi olamaz ırakı böldü kuzey ırakta pkk lıları peşmerge kılıfı altında pentegon aklıyla türk askeri egitti aynısını kuzey suriyede yapmaya çalışan abd fransa ingiltere siyonislerin muhteşem üçlüsünü gönülden desteklemek bop projesidir kendiside eş başkanıyım dedidiger seçenek esadla işbirligi yaparak kuzey kore tipinde sürekli savaş halinde olacak batı tarafından nüklüerle donatılmış kürdistanı engellemek için esadla işbirligi yapıp fıratın dogusuna girecek muhtemelen birincisini yapıyor
ya bi siktirin gidin ya her boku siz biliyonuz. herkesin söyledigi yanlis sizinki dogru. yasar okuyan sen adam olaydin bugün bilmemnne partisinin bask. yard. degil Akpartinin kadmelerinde yer alirdin. sizin yaptiginiz siyasetide biliyoruz biz. ülkeyi abd ye nal sattiginizida biliyoruz. bos bos konusma hadi isine hadi.
milliyetçi görünen milliyetsiz cibiliyeti bozuk şarlatan sen zaten yıllardır anırıyorsun sağda solda kendini adam yerine koyup bişeyler zırvalıyrosun ama seni gale alan yok sana değer veren yok çünkü sen ve senin gibi şakülü kaymışların fikirlerine düşüncelerine kimse itibar etmiyor senin devrin geçti senin fosilleşmiş siyasi fikirlerine ancak chp sahip çıkar sen git orada anır
ya zaten anırıyon başka ne yapıyonkı
Okuyan şuan zaten dediğini yapıyorsun anırıyorsun haberin varnı
yıllar öncede ak parti %40 oy alsın tek ayak üstünde dururum demişti ak parti %40 oy aldı ben espri yapmıştım demişti kıvır bakalım kıvır
Yaşar bey Özal zamanından bu yana siyasettesin yaşlandın bırak bunları artık
BİR TANE DAHA BÖYLE BEKİR COŞKUN ADINDA ANIRMA MERAKLISI VARDI. O NE OLDU ...
anır o zaman ne duruyorsun
chplilerde ya istifa edecekti ya da tavuk besleyecekti ama koltukta para da tatlı gelince unuttular ettikleri yeminleri
memleket halleri biri anıracak, biri havlayacak, biri zırlayacak böyle gidecek
sayın yaşar okuyan siyasette konuştuklarını zannettiğin zamanlar türk milleti senin anırma sesini duyuyordu
Diğer Haberler