SPOR

CANLI

Yasin Öztekin'den Orhan Atik ve Ayhan Akman'a: 'Adam mısınız siz!'

Galatasaray'da Yasin Öztekin'in kadro dışı kalmasında formayı çıkartıp, yedek kulübesini yumruklamasından farklı bir gerçek var.

Yasin Öztekin'den Orhan Atik ve Ayhan Akman'a: 'Adam mısınız siz!'

Teknik direktör Jan Olde Riekerink, Adanaspor maçında oyundan çıktıktan sonra gösterdiği tepki yüzünden kadro dışı bırakılan Yasin Öztekin için "Ona 1 maç ceza verdik. Başakşehir maçından sonra durumunu tekrar değerlendireceğiz" dedi.

Fakat Yasin Öztekin'in kadro dışı kalmasındaki sebebin sadece Galatasaray formasını yere atıp yedek kulübesini yumruklaması olmadığı ortaya çıktı.

Yasin'in bu cezayı almasındaki önemli sebeplerden biri yardımcı antrenörler Orhan Atik ve Ayhan Akman'a söylediği sözler oldu.

Yasin, bu ikiliye oyundan çıktıktan sonra sinirli bir şekilde "Görmüyor musunuz? Adam mısınız siz!" şeklinde bağırdı.

Bu durum sadece Riekerink'e değil tüm teknik ekibe yapılmış bir hakaret olarak görüldü.

Yasin'in ayrıca pazar günü kimseye özür dilemeye gitmediği, aldığı ceza sonrası yalnızca Riekerink'ten özür dilediği öğrenildi. (Gamaspor)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 27 yorum
Ben Sporcunun Zeki Çevik ve Ahlaklısını Severim..
O forma ona ağır geldi onu yere atamazsın kovacaksın gitsin devre arası gönderin yeter artık
@kasap1201 Yardımcı hocaları,futbolculukllarından tanıyoruz.Bir insan,20sinde neyse,80ninde de odur,yani karakter değişmez.6S hocası yabancı,her konuya hakim değil,Orhan ve Ayhan yani Orhan Ayhan,şimdi hocayı ellerinde topaç gibi çeviriyorlardır.Yasin'in isyanı bunadır ve haklıdır.kasap1201,hiç bir şey bilmeden,düşünmeden,kasap gibi doğramışın çocuğu...Orhan-Ayhan ikilisi ne filmler çeviriyorlardır şimdi,azcık beynini kullan...
Engin baytarı bitirdiniz yasindemi sıra
Takım
O
Av
P
Geri Dön