HABER

Yaşlı kadına yankesici şoku! Markette sıkıştırıp böyle soydular

İstanbul Beyoğlu'nda markette alışveriş yapan yaşlı kadın, iki yankesicinin kurbanı oldu. Ekmek seçerken çevresini saran yabancı uyruklu iki yankesici, yaşlı kadının yakınına sokularak reyondan yiyecek seçiyormuş gibi davrandı. Kadının dikkatini dağıtmayı başardıktan sonra ise çantasından cep telefonunu çaldılar. İşte saniye saniye kameraya yansıyan o hırsızlık olayı...

Olay, geçtiğimiz 15 Mayıs Cuma günü saat 13.00 sıralarında Beyoğlu Fındıklı Pürtelaş Hasan Efendi Mahallesi Meclis-i Mebusan Caddesi üzerindeki bir markette meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, yaşlı bir kadın alışveriş yapmak için cadde üzerindeki markete girdi. Kadın içeride alışveriş yaptığı esnada şapkalı ve cerrahi maskeli yabancı uyruklu iki yankesici, kadının yanına sokuldu. Şahıslardan biri kadının alışveriş yaptığı reyondan bir şeyler alırken, diğeri ise çantasının içindeki cep telefonunu almaya çalıştı. Saniyelerce kadının etrafında dolaşan şahıs, kaşla göz arasında çantadan cep telefonunu çaldıktan sonra kayıplara karıştı.

YAŞLI KADINA YANKESİCİ DEHŞETİ KAMERADA

Yankesicilik anları kameralara yansırken, olayın ardından cep telefonunu çantasında bulamayan kadın durumu market yetkililerine bildirdi. Yetkililerin güvenlik kamera görüntülerini incelemesinin ardından kadının telefonunun yankesicilik yöntemiyle çalındığı belirlendi. Kadının şikayeti üzerine olay yerine gelen polis ekipleri ise güvenlik kamera görüntülerinden eşkallerini tespit ettiği yankesicileri yakalamak için çalışma başlattı.

İHA

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 3 yorum
bizim hırsızlar az geldi birde dışarıdan ithal ettik. bir ithal etmedigimiz bu kalmıştı zaten. yazık ki ne yazık.
Ey insanlık nerede kaldın, aç ta açıkta da kaldık ama hırsızlık haramı asla yapmayı bir kenara düşünmeyi bile günah bildik biliyoruz o zaman bu soysuzca sınırsızca saldırı haksız kazanç çabası niyeee boş boş... üzülüyorum bu haber bu olaylar hepimizin mesuliyeti ama az ama çok paydaş olmuşuz ne olur banane diye diye az göz yumarak daha bilmiyoruz ki uzaktaki yangın yarın gelir senide yakar işte hep birlikte yanıyoruz ama az ama çok inşallah çok geçmeden fazla alevlenmeden söndürmek nasip olur bunu isteyelim Allah tan rızasına uymayan işleri yapmayalım yapanları uygun şekilde uyarıcı olalım..
daha bunlar iyi günler, doğuda terör örgütü kurup buralar bizim desinler o zaman göreceğiz. akp türkiyenin geleceğini yok etti bunları ülkeye alarak
Geri Dön