Yasmin Erbil’den karantinada kendini bahçeye attı

Koronavirüs salgınından uzak durmak adına kendisini ev karantinasına alan Yasmin Erbil, yaptığı paylaşımlarla sosyal medyada dikkat çekiyor.

Mehmet Ali Erbil'in kızı Yasmin Erbil, karantina altındaki günlerinde sosyal medya paylaşımlarıyla takipçilerine ulaşıyor. Kimi zaman özlem duyduğu bir konuda paylaşımda bulunan Erbil, kimi zaman da küvette çekilmiş kareleriyle çıkıyor takipçilerinin karşısına...

1

Kimi zaman son derece cesur karelere imza atan Yasmin, bu defa karantinanın yaz aylarına sarkması durumunda neler olabileceğine dair bir paylaşımda bulundu.

2

Evinin bahçesinde çekilmiş bir fotoğrafını takipçilerinin beğenisine sunan Erbil, bu karenin üzerine de “Bu yaz mekan belli gibi” notunu düştü.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 14 yorum
Biraz utan halk ölöm derdinde sen çiplak resimlerle ve şov peşinde işte bu dünya sizin gibiler büyle yaparken başımıza bu bu feleketler oliyor dünyaya biraz kibar ve insan ol.
yazık bedavadan yasıyorsunuz bu ülkede
anladik sizin hayati farkli boyutlarda yasiyorsunuz paraniz var imkaniniz var en azindan bari milletin gözüne sokmayin bu paylasimlari yaparak amaciniz ne keske yaptiginiz iyilik be hayir severlik ile isimleriniz
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler