Yasmin Erbil'den Mehmet Ali Erbil-Nergis Kumbasar itirafı!

Tüm dünyayı hızla etkisi altına alan koronavirüsten korunmak adına kendisini evde önlem amaçlı karantinaya alan Yasmin Erbil, takipçilerinden gelen soruları yanıtladı. Erbil, "Annemle babamın hala evli olmasını çok isterdim" ifadelerini kullandı

Yasmin Erbil'den Mehmet Ali Erbil-Nergis Kumbasar itirafı!

Yasmin Erbil, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamalarla gündeme gelmeye devam ediyor. Koronavirüs sebebiyle yetkililerin "Evde kal" çağrısına uyarak, kendini karantinaya alan Erbil, takipçilerinden gelen soruları yanıtladı.

Mehmet Ali Erbil'in Nergis Kumbasar ile evliliğinden dünyaya gelen kızı Yasmin Erbil, "Kardeşlerinle aran nasıl? 'Annemle babam keşke hala evli olsaydı' diyor musun?" sorusuna şu yanıtı verdi:

"HALA EVLİ OLMALARINI ÇOK İSTERDİM"

"Annemle babamın hala evli olmasını çok isterdim. Anne ve babayla aynı evde büyümek çocuk için en güzel, en doğru şey."

2632517_856826851f3b7a4ed1df2a829efb0c75_640x640

Erbil, "Mehmet Ali Erbil'in kızı olmak nasıl bir duygu?" sorusunu, "Bazen güzel, bazen kötü. Genelde bayağı güzel. Aslında kimseye eyvallahın olmuyor, o bayağı güzel" şeklinde cevapladı.

"ÜNLÜ BİR ÇİFTİN ÇOCUĞU OLMAK DEZAVANTAJ"

Öte yandan Yasmin Erbil, geçtiğimiz aylarda bir takipçisinin "Ünlü bir çiftin çocuğu olmak avantaj mı, dezavantaj mı?" sorusuna ise, "Dezavantaj" cevabını vermişti.

Mehmet Ali Erbil ve Nergis Kumbasar, 1989 yılında evlenmiş, 1996'da boşanmıştı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 1 yorum
Sana çok güzel bir şey derdim ama şimdi...Gerek yok. Bunlarda kendini derdi var sanıyor. Dezavantajmışmış.. Laf konuştu bal kabağı. Çok bir kapasitesi var sanki. Sen git tırnağını gözünü boya mayolu resmini paylaş videoda kilodunun ucunu çek göster. Başka bir kapasiten yok. Başka işlere kalkışmayın rezil olmayın.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler