MAGAZİN

Yavuz Bingöl ve Öykü Gürman çiftine şok

Uzun süredir beraber olan Yavuz Bingöl ve Öykü Gürman çifti sonunda dünyaevine girdi. Yavuz Bingöl ve Öykü Gürman çiftinin nikahını Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın yapacağı bekleniyordu ancak Erdoğan törene katılmadı.

Yavuz Bingöl ve Öykü Gürman çiftine şok

Uzun süredir beraber olan Yavuz Bingöl ve Öykü Gürman, Kuruçeşme Suada'da düzenlenen nikah töreniyle evlendi. Ünlü çiftin nikahını İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş kıydı. Meslektaş olan Yavuz Bingöl ve Öykü Gürman çifti sahnede 'Hoş geldin' şarkısını seslendirdi. Törene, pek çok siyasi ismin yanı sıra sanat camiasından da birçok isim katıldı.

NİKAHI KADİR TOPBAŞ KIYDI

Yavuz Bingöl-Öykü Gürman çiftinin nikahını ise İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş kıydı. Kadir Topbaş nikâh töreni öncesinde yaptığı açıklamada çifte mutluluklar diledikten sonra şu konuşmayı yaptı: "Bizim bir görevimiz de, insanları mutluluklarına yolcu etmek. Böyle bir mutlu günde her iki sevdiğimiz insan. Yavuz bey iyi bir sanatçı, başarılı bir sanatçıdır. Onların bu mutlu gününe imza atmak bizim için büyük bir farklılık. Tüm çiftlere mutluluklar diliyorum." ifadelerini kullandı.

CUMHURBAŞKANI KATILMADI

Yavuz Bingöl ve Öykü Gürman'ın 4 Ağustos'ta evleneceği haberleri üzerine şahitliğini Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yapacağı belirtilmişti. Kuruçeşme Suada'da nikâh törenine siyaset dünyasından; Avrupa Birliği Bakanı Egemen Bağış, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan katıldı ancak söylendiği gibi Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan törene katılmadı.

ÖYKÜ GÜRMAN KİMDİR?

4 Ağustos 1982 yılında doğan Öykü Gürman, müzik eğitimine çocuk yaşlarda başlamıştır. , Pera Güzel Sanatlar Lisesi'nde eğitimini tamamlayan ünlü sanatçı, pek çok kez solistlik yapmıştır ancak asıl çıkışını 2007 senesinde ikiz kardeşi ile seslendirdiği "Evlerinin Önü Boyalı Direk" şarkısını sosyal medyada paylaşınca yakalamıştır. Bu video Mayıs 2008 itibari ile 10 milyon 800 bin kez izlenmiş, albüm yaptıktan sonra çektikleri klipleri de 6 milyon 850 bin kez izlenmiştir. İlk çıkışını ikiz kardeşiyle yakalayan Öykü Gürman TRT ekranlarında "Boyalı Direk" adlı müzik ve sohbet programının sunuculuğunu üstlenmiştir.Müzik dünyasının yanı sıra oyunculuğa merak saran Öykü Gürman, 2014 senesinde "Urfalıyım Ezelden" dizisinde rol almıştır.

Geri Dön

En Çok Aranan Haberler