HABER

Yaz balosu zafer şenliğine dönüştü

LEFKOŞA (İHA) - KKTC'nin turizm başşehri Girne'de bulunan Jasmine Court Hotel'in yaz balosu Milli Takımın Senegal galibiyeti dolayısıyla zafer şenliğine dönüştü.Başta KKTC Cumhurbaşkanı Rauf Denktaş ve ailesi olmak üzere 500'e yakın davetli, Dr Bilal ve daha sonra sahne alan Emel Sayın'ın şarkıları, havai fişek gösterileri, marşlar ve her tarafı kaplayan KKTC ve Türkiye bayraklarıyla tam bir zafer şenliği yaşadı.

"Altın gol sebebiyle içimden hep neşeli şarkılar söylemek geliyor. Televizyonu seyrederken hop oturup hop kalktım" diyen Emel Sayın, eski ve yeni şarkılarından oluşan özel bir repertuar sundu. Davetliler de elinde bayraklarla sahneye çıkan ünlü şarkıcıya şarkılarında eşlik ettiler.

Mehmet Ali Erbil'in eski sevgilisi sunucu Özlem Yıldız'la da buluşan ve dijital kamerasıyla fotoğraflarını çeken Cumhurbaşkanı, Emel sayın'a da çok güzel bir çiçek sundu.

Davetli olarak KKTC'de bulunan Türkiye Emniyet Genel Müdürü Kemal Önal ve eşi Emine Önal da gecede sevinci paylaşan izleyiciler arasındaydı.

Kemal Önal, ziyaretinde KKTC polisine armağan edilen olay yeri inceleme aracının teslimini gerçekleştirdi ve
bu konuda eğitim görmüş personel için düzenlenen mezuniyet törenine katıldı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön