HABER

Yazıcıoğlu'ndan "tek çatı altında toplanma" çağrısı

ANKARA (İHA) - Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu, tüm milliyetçileri ve ülkücüleri BBP çatısı altında toplanmaya çağırdı.

BBP Ankara İl Başkanlığı tarafından düzenlenen ve Sergah Otel'de gerçekleşen toplantıda BBP'ye yeni katılanlara rozet takan Yazıcıoğlu, tüm milliyetçileri ve ülkücüleri BBP çatısı altında toplanmaya çağırdı. BBP'nin yeni gelişmelere kendisini hazırladığını dile getiren Yazıcıoğlu, BBP'nin bütün milliyetçilerin, hayal kırıklığı yaşayanların, Türkiye sevdalılarının ve önümüzdeki çağın Türk Çağı olmasını özleyenlerin buluşma noktası olacağını ifade etti. Yazıcıoğlu, tüm ülkücüleri, manevi değerlerine bağlı dürüst siyaset isteyenleri, BBP çatısı altında toplanmaya çağırdı.

BBP'nin milletin emniyet sibopu olduğunu kaydeden Yazıcıoğlu, BBP'nin iktidarın tek alternatifi olduğunu söyledi. Yazıcıoğlu, "Bölücülüğün alternatifi, birliktir. Kötülüğün alternatifi güzelliktir, İhanetin alternatifi vatanseverliktir, yamukluğun alternatifi dik durmaktır ve gayri milliliğin alternatifi de milliliktir, ve bu alternatifin tek temsilcisi Büyük Birlik Partisi'dir" dedi.

Yazıcıoğlu, geçmiş ve bugünün iktidarlarına "Hepiniz bir torbaya doldurulup, ağzınız bağlanarak siyasetin çöplüğüne atılacaksınız" diyerek, suni rüzgarlarla gelenlerin, oksijen çadırına alınmış mevta halindeki ideolojileri diriltmenin mümkün olmadığını söyledi. Konuşmasında AK Parti iktidarını ağır bir dille eleştiren Yazıcıoğlu, AK Parti'nin 3Y projesini hatırlatarak, söylemlerinin tam tersini yaptıklarını, halkın daha da yoksullaştığını, yasaklara bir çözüm getirilemediğini ve yolsuzluğun kültür haline geldiğini ve işi kitabına uydurmada en başarılı iktidar olduklarını söyledi. "Bana bir tane kesilmiş hortum gösterebilir misiniz?" diyen
Yazıcıoğlu, iktidarın yalnızca Uzanların üzerine gittiğini, onun da siyasi hasmın üzerine gitmek olduğunu belirtti. Yazıcıoğlu, medya-siyaset-bürokrasi-sermaye arasında oluşturulan yağmaların da devam ettiğini sözlerine ekledi. Yazıcıoğlu, AB'ye, ABD ve İsrail dayatmalarına, IMF'e hayır diyecek milli medeniyet projesini hayata geçireceklerini de belirterek, BBP'nin önümüzdeki günlerde Türkiye'nin gündemini meşgul eden bir parti olacağını belirtti.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler