HABER

Yemek Sepeti iletişim bilgileri, şikayet hattı

Yemek Sepeti iletişim bilgileri, şikayet hattı

Online yemek siparişinde bir numaralı adres Yemek Sepeti, teknolojinin tüm olanaklarını hizmetinize sunuyor. Yemek Sepeti üzerinde listelenen restoranlardan dilediğinizi seçerek kolayca sipariş verebilirsiniz. Sipariş sürecinde iletişim seçenekleri çok önemlidir. Yemek Sepeti iletişim bilgilerine dair tüm detayları sizler için derledik.

Online yemek sipariş sitesi Yemek Sepeti, canınızın istediği her şeyi dilediğiniz restoranlar aracılığıyla kısa sürede kapınıza getiriyor. Yemek siparişinde kullanıcıların bir numaralı tercihi olan Yemek Sepeti, hizmet ağını her geçen gün daha çok genişletiyor. Web tabanlı bir marka olarak müşteri hizmetleri kalitesine özellikle önem veren Yemek Sepeti, müşterilerin ihtiyaç duyduğu her an çağrı merkeziyle ya da diğer iletişim kanalları aracılığıyla müşterilerin hizmetinde! Yemek Sepeti çağrı merkezi, Yemek Sepeti canlı destek gibi merak ettiğiniz iletişim seçeneklerini bu yazıda bulabilirsiniz. İşte detaylar…

Yemek Sepeti İletişim Bilgileri

Yemek Sepeti fırsatlarından haberdar olmak, şikayet, öneri ya da isteklerinizi belirtmek, siparişlerinizle ilgili detaylara ulaşmak için Yemek Sepeti müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz. Sipariş vermek ve her an her yerde Yemek Sepeti seçeneklerini görebilmek için web sitesini ya da mobil uygulamayı kullanabilir, fırsatlardan ve kampanyalardan haberdar olabilirsiniz. Bütün bu iletişim seçeneklerini bu yazıda bulabilirsiniz.

Yemek Sepeti Müşteri Hizmetleri

Yemek Sepeti müşteri hizmetlerine bağlanarak sipariş verebilir, siparişinizin durumu hakkında bilgi alabilir ya da Yemek Sepeti canlı yardım ile sorunlarınızı müşteri temsilcisine iletebilirsiniz. Yemek Sepeti tel: 444 5 445

Yemek Sepeti Merkez Bilgileri

Yemek Sepeti merkez adres ve iletişim bilgileri şöyledir:

l Yemek Sepeti merkezinin bulunduğu adres bilgisi: Türkiye/İstanbul/Şişli/Esentepe
l Merkez telefon no: +90 212 359 18 00
l KEP adres bilgisi: yemeksepeti@hs01.kep.tr
l Sorumlu kişi: Yunus Elmas
Yemek Sepeti E-Posta İletişim Bilgisi
Yemek Sepeti’nin info@yemeksepeti.com mail adresine görüşlerinizi, sorun ve taleplerinizi iletebilirsiniz. Yemek Sepeti yetkilileri mesajınıza en yakın zamanda dönüş yapacaktır.

Yemek Sepeti Sipariş Saatleri

Yemek Sepeti, isteyen herkesin her an yemek yiyebileceği bir prensibe sahiptir. Bu doğrultuda çalışılan restoranın çalışma saatlerine göre dilediğiniz vakitlerde sipariş vermeniz mümkündür. Restoranların hangi günler ve saatlerde açık olduğunu restoran bilgileri üzerinden öğrenebilirsiniz.

Yemek Sepeti Web Sitesi ve Yapabileceğiniz İşlemler

Yemeksepeti.com web adresi üzerinden her türlü yemek siparişini verebilir, üyelik oluşturabilirsiniz. Tek yapmanız gereken üyelik oluşturduktan sonra bulunduğunuz şehri seçmek ve girmiş olduğunuz adres bilginizle siparişinizi tamamlamak. Yemek Sepeti üzerinden yapabileceğiniz işlemler şunlardır:

l Üyelik oluşturduktan sonra bulunduğunuz lokasyon bilgilerine göre listelenen restoranlar arasında seçim yapabilirsiniz.
l Arama motorunda restoran adı, yemek ya da mutfak ile arama yapabilirsiniz.
l Üyeliğiniz ile siparişlerinizde biriken puanları değerlendirebilirsiniz.
l Kampanya ve fırsatlardan yararlanabilirsiniz.
l Mutfak ve zincir restoranları aratabilirsiniz.
l Yemek Sepeti’ne restoran önerebilirsiniz.
l Kullanıcı sözleşmesine ulaşarak detayları inceleyebilirsiniz.
l Eğer bir restoran işletmecisiyseniz Yemek Sepeti ailesine katılmak için başvuruda bulunabilirsiniz.
l Yemek Sepeti genel merkez bilgilerine ulaşabilirsiniz.
l Anında yardım almak için web sitesinde yer alan acil yardım butonuna tıklayabilir, canlı sohbet ile taleplerinizi dile getirebilirsiniz.
l Sık sorulan sorular ve işlem rehberi sekmesini inceleyebilir, valeden teslimat adresine, cüzdandan sipariş sürecine kadar her konuda detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.
l Yemek Sepeti destekli markalardan banabi ve yemek.com üzerinden yemek tarifi ve market alışverişi gibi işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Yemek Sepeti Mobil Uygulamaları

Alıştığınız yemeksepeti.com hizmetlerine cep telefonlarınız üzerinden de hızlı ve kolay bir şekilde ulaşabilmeniz için geliştirilen mobil uygulama büyük kullanım kolaylığı sağlıyor. Her an her yerde yemek ve restoranları inceleyebilir, canınız ne zaman bir şey istiyorsa kolayca adresinize sipariş verebilirsiniz. Yemek Sepeti mobil uygulamayı indirmek için App Store ve Google Play Store üzerinden yemeksepeti adıyla arayabilirsiniz.

Yemek Sepeti Sosyal Medya Bilgileri

Yemek Sepeti fırsatlarından ve yeniliklerinden haberdar olmak için Yemek Sepeti'ni sosyal medya üzerinden de takip edebilirsiniz. Yemek Sepeti'ni Facebook ve Twitter adreslerinde yemeksepeti adıyla bulabilirsiniz. Ayrıca Yemek Sepeti'nin blog.yemeksepeti.com blog adresiyle yemek tarifleri, yemekler hakkında yazılar ve Yemek Sepeti önerilerini bulabilirsiniz.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön