MAGAZİN

Yeni boşanan Ceren Moray'ın yanında yakalanınca... "Akşama kadar soğan, sarımsak ve pırasa doğruyorum"

Geçtiğimiz ay Nico Brun ile evliliğini bitiren Ceren Moray Cihangir'de bir erkek arkadaşıyla yakalandı. Boşanmanın ardından toparlanmaya çalıştığını söyleyen oyuncu yakalanınca panik oldu. Mekana kaçan Ceren Moray'ın yanındaki arkadaşı ise yanıtıyla olay oldu.

Yeni boşanan Ceren Moray'ın yanında yakalanınca... "Akşama kadar soğan, sarımsak ve pırasa doğruyorum"

2017'de Bodrum'da nikah masasına oturan oyuncu Ceren Moray ile Nico Brun, geçtiğimiz ay 5 yıllık evliliklerini noktaladı. "Ben toparlanmaya çalışıyorum. En kısa sürede atlatacağım" diyen oyuncu Ceren Moray, Cihangir'de bir erkek arkadaşıyla görüntülendi. Taksi bekledikleri sırada flaşların patlamasıyla neye uğradıklarını şaşıran ikili, mekana geri kaçtı.

Daha sonra tek başına çıkan ünlü oyuncu, gizemli erkek arkadaşıyla ilgili soruları "Çok yakın arkadaşım" diyerek geçiştirdi. Habertürk'ten Tolga Aslan'ın haberine göre; Ceren Moray, muhabirlerin "Ceren Hanım, yanınızdaki erkek arkadaşınızla içeri kaçtınız. Yeni bir ilişkiye mi başladınız? Hayırlı olsun diyelim mi?" şeklindeki sorularına "Arkadaşımla beraberdim. Şimdi evime gidiyorum. Yanımdaki erkek arkadaşım çok yakın arkadaşımdı." diyerek, kaçamak cevap verdi.

3452974_5799d8c02da9af53a8edf36bfbc0d6c3_640x640

YANITI OLAY OLDU

Moray'ın erkek arkadaşı ise 10 dakika sonra çıktı. Alkolün verdiği etkiyle ayakta durmakta güçlük çeken ünlü oyuncunun arkadaşı, gazetecilere "Ne yapıyorsunuz siz? Ben burada çalışıyorum. Akşama kadar soğan, sarımsak ve pırasa doğruyorum. Ceren ile alakam yok" diyerek ironi yaptı.

3452974_2c9ceb536b348406f23cc6b89b5bde9f_640x640

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler