Yeni detaylar ortaya çıktı! Ceren Özdemir'in katilinin babası da katil çıktı

Ordu’da üniversite öğrencisi Ceren Özdemir’i evinin önünde bıçaklayarak öldüren katil zanlısı Özgür Arduç’un babası Hüseyin Arduç’un da, yıllar önce cinayet işlediği ortaya çıktı.

Yeni detaylar ortaya çıktı! Ceren Özdemir'in katilinin babası da katil çıktı

Ceren Özdemir’in katili Özgür Arduç’un babası Hüseyin Arduç iddiaya göre, 1989 yılında Amasya’da kayınvalidesi ile bir kişiyi öldürdü.

Cezaevinde yatan Hüseyin Arduç'un dışarı çıktıktan sonra ise ismi öğrenilmeyen akrabası tarafından öldürüldüğü öğrenildi.

Babasının ölümünün ardından o yıllarda 5 yaşında olan Özgür Arduç ise, akrabaları tarafından yetimhaneye verildi.

2002 yılında Ordu’ya gelerek Çocuk Esirgeme Kurumu’na bağlı yurtlarda kalan Özgür Arduç’un hırsızlık yaptığı, 2005 yılının 6 Ağustos günü de, yolda yürüyen ortaokul öğrencisi Dinçer A.'yı bıçaklayarak yaraladığı belirtildi.

ÇOK YÖNLÜ SORUŞTURMA BAŞLATILDI

Cezaevinden firar eden Özgür Arduç’un, Ceren Özdemir olayında kullandığı bıçak, üzerindeki mont ve diğer kıyafetleri de hırsızlıkla elde ettiği belirlendi. Savcılık, Özgür Arduç’un geçmişe yönelik işlediği hırsızlık ve diğer olayların araştırılması için de çok yönlü soruşturma başlattı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 12 yorum
ESAS KATİL, SUÇ MAKİNESİ OLAN BU CANİ YARATIĞI KAPALI CEZA EVİNDEN ÇIKARTIP AÇIK CEZA EVİNE KOYAN AKEPE ZİHNİYETİDİR. SARAYDAKİ UZUN ADAMI ELEŞTİRENLERİ HAPSE TIKMAK İÇİN CANİLERİ ÇIKARTIP AÇIK CEZA EVLERİNE KOYUP KAÇMALARINA VE YENİ VAHŞETLER YAPMALARINA ZEMİN HAZIRLADILAR. İŞTE SONUÇ ORTADA. AKEPE ÜLKESİNDE MALESEF ŞANSA YAŞIYORUZ VE BİNLERCE KORUMAYLA GEZEN AKEPELİLER DIŞINDA KİMSENİN CAN GÜVENLİĞİ YOK!!!
akp yüzunden hep adalet yok bu ulkede
TÜRK POLİSİ HALLEDER
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler