HABER

Yeni filmimde puştun tekiyim

Yeni filmimde puştun tekiyim

'Issız Adam' filmiyle popüler olan Cemal Hünal, geçen gün katıldığı bir organizasyonda kendisine yöneltilen soruları yanıtladı. 'Issız Adam'dan sonra yakaladığı popülerlik yüzünden, özellikle kadınların yoğun ilgisiyle karşılaşan Hünal, "O filmden sonra 'ne oluyoruz' olmadım ama gösterilen ilgi çok şaşırttı.İnsanın görünmezliğini kaybetmesi çok tuhaf bir şey. Ben görünmezliği seviyorum. O yüzden sokağa çıkmıyorum. Dağda, bayırda takıldığım için bir sorun yok. Onun için her şey şey yolunda. Temiz hava bol gıda ve hayvanlarla uğraşmayı seviyorum" dedi.


Şubat ayında gösterime girecek olan 'Romantik Komedi' adlı sinema filminden de bahseden Hünal, buradaki rolünü 'puştun teki' olarak tanımladı. Hünal rolünü şöyle anlattı: "Issız Adam'daki Alper'den farklı bir karakter çıkartmaya çalıştım. Bunu da başarmışım sanırım. Farklı bir karakter profili ama yine puştun teki..."


Yapımcılığını Murat Tokat'ın, süpervizörlüğünü Mahsun Kırmızıgül'ün üstlendiği; Engin Altan Düzyatan, Gürgen Öz, Sedef Avcı, Sinem Kobal, Burcu Kara, Begüm Kütük, Janset ve Burcu Esmersoy'un başlıca rollerinde oynadığı 'Romantik Komedi' metropolde yaşanan kadın erkek ilişkilerini esprili bir dille anlatıyor.


Hünal, Türk Sineması'nın yükselmesi için fazla seyirciye ulaşan filmler yapılması gerektiğini söyledi ve Şahan Gökbakar'a destek çıktı. "Ben maaşlı işçiyim. Bana gelen senaryoların en iyisini seçmeye çalışıyorum. Sandığınız kadar onlarca da senaryo gelmiyor" diyen Hünal sözlerini şöyle sürdürdü: "Sektörün ilerlemesi için altyapıya ihtiyaç var, bunun için de gişeye yönelik filmler yapılmalı. O yüzden kimse 'Recep İvedik'e laf atmasın. 30 senelik sinema tarihinde altı milyon izleyiciyi başka hiçbir film görmedi. Adam hakkında kimse fazla konuşmasın!"

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön