HABER

Yeni kabinede kimler olacak? AK Parti'den son dakika açıklama

AK Parti Grup Başkanı Naci Bostancı, bu akşam Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklanacak olan yeni kabine için son dakika açıklamalarda bulundu. Bostancı, 'Çok şaşırtıcı bir kabine olmayacak. Şaşırılan isimler de elbette olabilir' dedi.

Yeni kabinede kimler olacak? AK Parti'den son dakika açıklama

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından bu akşam saat 21:00'de açıklanacak olan yeni kabineye ilişkin AK Parti'den son dakika açıklamalar geldi.

'ŞAŞIRILAN İSİMLER ELBETTE OLABİLİR'

AK Parti Grup Başkanı Naci Bostancı, 'Çok şaşırtıcı bir kabine olmayacak. Şaşırılan isimler de elbette olabilir' ifadelerini kullandı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Cumartesi günü AK Parti grup toplantısı sonrası gazetecilere yaptığı açıklamada 'Meclis'ten de isimler olabilir, neden olmasın' demişti.

CHP'NİN 'TÖRENDE AYAĞA KALKMAYIZ' AÇIKLAMASINA YANIT

Bostancı, CHP'nin törendeki kararı için "Sadece AK Parti'nin Genel Başkanı değil. Yüzde 52,5 oy almış bir Cumhurbaşkanı. Sayın Erkek oraya dikkat çekmiyor. CHP'ye tavsiyem halkın tavrından ders çıkarsın. Orada göstereceği saygı halka gösterilecek saygıdır. Sayın Kılıçdaroğlu ile Erdoğan'ın statüleri aynı değil. Kurallar ve ilkeler var. Herkesi temsil eden bir makama gelen bir kişi Meclis'te yemin edecekse sizin kurallara uymanız gerekir. Bu bir fırsattır." dedi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 22 yorum
Değişen bir şey yok;kaptan aynı, gemi aynı,rota aynı, tayfaların değişmesi ülkede ne değiştirecek doğrusu merak ediyorum.
@enverozyilmaz960 chp de kılıcdar gitse ince gelse ne değişecek?
@sprglvs28 Denemeden bilen allahın tüm sıfatlarını taşıyan akkoyunlar herşeyi bilir
@haptse61 Allah'ın (cc) sıfatları Zatına münhasırdır. İnsanlarda olmaz. Siz çok okumuşlar bunu bilmezsiniz. Okuduğunuz şeyler başka çünkü. Sizin oylarınızda bizimki ile eşit değil zaten. Hiç küçük baş ile büyükbaş bir olurmu değilmi?
şu tarım bakanı değişsin de .
@fellifelis niye İYİ ÇALIŞIYOR.............. hizmeti süper... hizmetinin sana olmasını mı bekliyorsun? yanıldığın nokta bu... o, Urfalı belli hemşehrilerine göre daha iyisi bulunamaz birisi..
Recep efendi herkesi kucaklıyormu, Akp nin ve akp bastonu mhp nin dışındakilerin hepsi terörist mantığı.
Geri Dön