HABER

Yeni sorunlar Lugano ve Deivid

Fenerbahçe Alex ve Roberto Carlos'un sözleşmelerini uzatırken, Lugano ve Deivid'de sorun yaşamaya başladı. İki futbolcunun Avrupa ve Güney Amerika'dan gelen teklifler karşısında kararsız kaldığı, bu nedenle Fenerbahçe yönetiminin sözleşme yeniliyelim teklifine hemen cevap vermedikleri öğrenildi. Lugano ile özellikle İtalyan kulüplerinin ilgilendiği belirtilirken, Serie A'dan verdiği haberlerle dikkat çeken "CALCIOMERCATO isimli internet sitesi, Roma ve Genova'nın Uruguaylı futbolcuya teklif götürdüğünü ileri sürdü.

Site ayrıca Milan ve Juventus'un da Lugano'nun sözleşmesinin bitmesini bekledikleri ve yaz döneminde bu futbolcuyu bonservissiz almayı planladıklarını iddia etti. Lugano'nun İtalya'dan gelen bu teklifler nedeniyle kafasının karışık olduğu belirtilirken, Uruguaylı futbolcunun ailesinin İstanbul'a alışmasının Fenerbahçe için bir avantaj olduğu ifade edildi. Sezon sonu sözleşmesi biten bir diğer isim olan Deivid'e ise eski kulübü Cruzerio'nun talip olduğu ortaya çıktı. Brezilya ekibinin Başkanı Zeze Perella ülkesinin önemli gazetelerinden GLOBO'ya yaptığı açıklamada, Deivid ile çok yakından ilgilendiklerini ancak düşüncelerinin ocak dönemi için değil, sezon sonu için olduğunu söyledi.

Bu gelişmelerin yanı sıra Fenerbahçe yönetiminin Lugano ve David'in menacerleriyle temaslarının yoğunlaştırdığı ve iki futbolcuyu Perşembe gününe kadar ikna ederek, Alex ve Roberto Carlos'la birlikte sözleşme imzalamayı hedeflediği öğrenildi.

Kaynak: Lig TV

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön