HABER

Yeni Yıla balonda girmek 4 bin dolar

NEVŞEHİR (İHA) - Yılbaşı kutlamaları için tatilcilere ilginç programlar hazırlayan bir balon firması, yeni yıla balon ile gökyüzünde girmek isteyen müşterileri için farklı alternatifler sunuyor.

Dünyada balon turlarının yapıldığı en gözde mekanlardan biri olan Kapadokya'da faaliyet gösteren Anatolian Balloons şirketi sahibi Halil Uluer, müşterilerinden gelen özel istekler doğrultusunda doğum günü, nikah töreni, evlilik yıldönümü ve yılbaşı gibi özel günler için farklı turlar düzenlediklerini söyledi. Yeni yıla peribacaları ile süslü Kapadokya semalarında girmek isteyen müşterilerine hazırladıkları turlar için rezervasyon kabul etmeye başladıklarını belirten Uluer, "Her çifti bir balon
sepetimizde ağırlayacağız. Balonumuz gece saat 22.00'de havalanacak ve gökyüzünde kaldığı sürece canlı müzik ve oryantal eşliğinde müşterilerimizin yeni yıla girmelerini sağlayacağız. Tur sırasında ayrıca yılbaşı yemeği olarak hindi kızartma ikramımız olacak. Tur programımız şu anda 20 kişi ile sınırlı" dedi.
Anatolian Balloons şirketinin sahibi Halil Uluer, balonda yılbaşı kutlama programının bedelinin her çift için 4 bin dolar olduğunu sözlerine ekledi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön