Yeni Zelanda yeniden alarmda

Yeni Zelanda’nın Christchurc şehrinde, polis ve bomba ekibinin bir olaya müdahale etmesi sonucu 1 şüpheli gözaltına alındı.Yeni Zelanda’nın bir süre önce camilere gerçekleştirilen saldırılar sonucu 50 kişinin hayatını kaybettiği Christchurc şehrinde polis ve bomba ekibinin bir olaya müdahale etmesinin ardından 1 şüphelinin gözaltına alındığı bildirildi.

Yeni Zelanda’nın Christchurc şehrinde, polis ve bomba ekibinin bir olaya müdahale etmesi sonucu 1 şüpheli gözaltına alındı.
Yeni Zelanda’nın bir süre önce camilere gerçekleştirilen saldırılar sonucu 50 kişinin hayatını kaybettiği Christchurc şehrinde polis ve bomba ekibinin bir olaya müdahale etmesinin ardından 1 şüphelinin gözaltına alındığı bildirildi. 20 polis arabasının ve çok sayıda polis memurunun görevlendirildiği olay, yerel saatle 15.15’te gerçekleşti. Olay yerine bir bomba ekibi ve ambulans gönderildi.
Memurlar gelen ihbarların ardından bölgedeki bir mülke girerek 33 yaşındaki bir adamı tutukladı. Şüpheli bilgi vermeyi reddetti. Polis bölgeyi kordon altına aldı ve bölge sakinlerinden evde kalmalarını istedi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler