HABER

Yer: Şanlıurfa! Sünnet çocuğu kaçtı, onlar kovaladı

Şanlıurfa’da yüzlerce çocuğun sünnet edildiği toplu sünnet töreninde sünnet sırası gelen bir çocuk sünnetten firar etti. Sünnet olmamak için salondan kaçan çocuğun gülümseten anları amatör bir cep telefonu kamerasına yansırken kaçan çocuğu yakalamak için yakınları seferber oldu. kendisini yakalamaya çalışanları bir bir atlatan çocuğun görüntüleri izleyenleri gülümsetti.

Şanlıurfa’da hayırsever bir iş adamı tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen toplu sünnet töreninde bu yıl da yüzlerce çocuk sünnet edildi. Sünnet sırası gelen bir çocuğun salondan kaçması törende renkli anlara sahne oldu. O anlar amatör bir cep telefonu kamerasına yansırken sünnetten kaçan çocuğu yakalamak için yakınları seferber oldu.

SÜNNET OLMAMAK İÇİN DURMADAN KOŞTU

AW654669_04

Sünnet olmamak için törenden kaçan çocuk törenin gerçekleştirildiği taziye evi önünde dakikalarca koştu. Annesi babası ile diğer yakınlarının uzun süre kovaladığı çocuğun sünnet olmamak için törenden kaçması saniye saniye amatör bir kameraya yansıdı. O anlarda çocuğun kendisini yakalamak için uğraşan yakınlarını bir bir atlatması gülümsetti.

AW654669_01

(İHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler