Yer: Taksim! Barda inanılmaz olay!

D.O. adlı kadın, erkek arkadaşı ile İstanbul'da Taksim'in U2 Irish Pub isimli ünlü barında gece yarısı bar sahibi tarafından demir çubukla dakikalarca dayak yediğini iddia etti.

Yer: Taksim! Barda inanılmaz olay!

Olayı sosyal medya hesabından paylaşan D.O.Twitter'dan şu bilgileri verdi:

"Barda iki İrlandalı ile sohbet ettik. İrlandalılar gittikten sonra bar sahibi bizim de gitmemizi istedi. Biz de ‘Biramız bitsin gideceğiz’ dedik. Sonra dışarı çıktı ve elinde metal bir sopayla gelerek bizi yere yatırarak dövmeye başladı. Burası benim daha önce de gittiğim bir yer. Hiç böyle bir şey olmamıştı. Aramızda hiçbir tartışma v.s yaşanmadı. Daha sonra ben dışarı çıktım ve sokaktakilere bağırdım; yardım edin diye. Mekan sahiplerinden biri ‘Boşuna uğraşmayın bu adamı polise şikayet etmeye kalkarsanız bir daha dayak yersiniz’ dedi."

D.O. çağırdıkları polislerin de kendilerine yardımcı olmadığını ileri sürdü. Bar sahibinden ise şu ana kadar herhangi bir açıklama gelmedi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 10 yorum
Evet polis barın iç kameralarını inceleyip öyle bir olay yaşanıp yaşanmadığını incelemesi gerekmekte, eğer o günki kayıtlar yok ise barı 1 ay geçici süreyle kapatsınlar. birdaha böyle bir olay yaşanırsa bar direk kapansın...
Bu hikayeye inananlar var mı acaba?
@saldiray_berk_1978 nasıl yani hikaye,İstiyorsan git senide hikayenin bir parçası yapsınlar...
mafyadır
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler