HABER

"Yerel seçim 2009 fuarı" Ankara'da açıldı

Ankara (AA)- Yerel seçimlerde adayların ihtiyacı olan ürünleri toplu olarak bir arada bulabilecekleri "Yerel Seçim 2009 Fuarı" Ankara'da açıldı.

Demos Fuarcılık tarafından Altınpark ANFA'da düzenlenen fuarda, 135 firmanın, reklam ve promosyon alanındaki ürünleri satışa sunulacak. Fuarda adayların propaganda çalışmalarında kullanacakları seçim otobüslerinden, parti logo ve aday resimlerinin basılabildiği limon sıkacağına kadar bir çok tanıtım ve promosyon malzemesi yer alıyor. Kamera sistemi, reji odası, jeneratör, uydu, ses düzeni, hidrolik açılan sahne ve 20 metrekarelik bir ekrana sahip olan araçlar adayların beğenisine sunuluyor.

Fuarda, aday tanıtımları için WEB sitesi tasarımı, araç giydirme hizmetleri, parti logosunun bulunduğu araç tepe lambaları, parti logo ve aday resimlerinin basılabildiği halı, kağıt mendil, dart, şapka, atkı, termos, dikiş seti, bardak, bez terlik, limon sıkacağı, şemsiye, kalem, saat, çakmak, bardak ve tişört gibi bir çok ürün yer alıyor.
Seçim kamyonlarının yanı sıra şehirlerarası gezilerde kullanılabilecek ve adayların tüm ihtiyaçlarını karşılayabileceği seçim tırları, minibüsler, VIP araçlar ve mahalle seçimleri için özel olarak hazırlanmış seçim karavanları da fuarda sergileniyor.

20 adet üretilen ve 5 dakikada kurulabilen, dar alanlarda kullanım imkanına sahip seçim karavanlarında 2 LCD ekran televizyon, reklam panosu, jeneratör ve reji odası bulunuyor. Karavanlar 75 bin TL'den satışa sunuluyor. Fuarda ayrıca Çin'den getirilen geri dönüşümlü parti bayrakları da satılıyor. Yerel seçimlere katılacak birçok adayın ziyaret etmesi beklenen fuar, 18 Ocak Pazar gününe kadar saat 11.00-19.30 arasında açık kalacak.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön