MAGAZİN

Yeşilçam'ın unutulmaz güzeli Ahu Tuğba'nın son hali!

Yeşilçam'ın unutulmaz oyuncularından Ahu Tuğba, uzun süredir hayatını Miami'de sürdürüyor. Ahu Tuğba zaman zaman geçmişe götüren paylaşımlar yaparken son olarak da kızıyla Noel alışverişinden bir paylaşım yaptı. Ahu Tuğba son haliyle dikkat çekti.

Yeşilçam'a damga vuran usta oyuncu Ahu Tuğba, Amerika'da yaşayan kızı Anjelik Calvin'in fotoğrafını ve geçmişteki hallerini sosyal medyadan sık sık paylaşıyor. Polis olan Anjelik Calvin, annesine benzerliğiyle görenleri adeta şoke ediyor

Ahu Tuğba son olarak da kızıyla çıktığı bir alışverişten video paylaştı.

eaeae

Miami'de yaşayan Tuğba'nın eski halinden eser kalmadı. yılların acımadığı Tuğba'nın değişimi herkesi şaşırttı.

Sık sık eski fotoğraflarını paylaşan Tuğba takipçilerini o dönemlere götürüyor. Tuğba'nın paylaşımlarına hayranlarından beğeni yağıyor.

Bir süredir Amerika'da yaşayan Tuğba daha önce yaptığı açıklamada koronavirüs salgınıyla ilgili konuşmuştu.

0x0-1586072097585

Amerika'daki sağlık sisteminin çok kötü olduğunu söyleyen Tuğba, "Amerika'da parası olmayan sokakta ölüyor, sonra da yakıyorlar. Yandaki komşu hastaneye gitti arabasıyla, üç gün bekletip sonra da ayakta bakmışlar. Hastanede kalmadığı halde 17 bin dolar ücret ödemiş. Burada sigortan yoksa yandın!" demişti.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 2 yorum
parayı bulunca amerika Avrupa para bitince güzel ülkem yok şöyle yok böyle parayı burda yatırım yapın vatanseverliğinizi görelim bakalım bir zamanlar yeşil çamın bilmem neyiymiş bende diyorumki yüz karası
İrem derici evrim geçirmiş
Geri Dön