MAGAZİN

Yok daha neler

Dizideki sahneler bir süre sonra gerçek hayatta karşımıza çıkıyor.

Yok daha neler

atv'de ekrana gelen Kurtlar Vadisi Pusu dizisindeki kurgu sahneler bir süre sonra gerçek hayatla örtüşünce Vadi'nin senaristlerinin öngörüsü de takdir ediliyor.

Örneğin dizinin son bölümlerinde gümrük muhafaza memurlarının kaçak malların sevkiyatındaki rolleri ile ilgili ayrıtılar dizide senaryoya dahil edilmişti. Geçtiğimiz günlerde ise gazetelerde gümrüklere yapılan baskınlar boy boy gösterildi.

Başbakan Erdoğan'ın Karadeniz'in kıyısına yeni bir şehir yapılması ile ilgili bir projesi olduğu basına yansıyınca yine Kurtlar Vadisi dizisi akla geldi. Zira dizinin eski bölümlerinde Çağrı Toros isimli iş adamı benzer bir proje ortaya atmış ve bu yüzden de öldürülmüştü.

[

MAGAZİN SERVİSİ 'BİRBAK'I FACEBOOK'TAN TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN](http://www.facebook.com/?ref=logo#!/pages/Magazin-Birbak/162650420431413)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 6 yorum
öff abatmayın dizi işte
eee başbakanın kanalında ne de olsa alıyodur bazı istihbaratlar
SONUCTA KVP GERCEKLERİ ANLATAN BİR DİZİ DEĞİL Mİ ? helal Olsun sana Kurtlar Vadisi Pusu
izlemeye değer
ne kadar cilalarsanız cilalayın..Eski tadı yok artık kurtlar vadisinin...Kurtlar kocayınca çakllara masakara olurmuş..Bizimkilerde ATV'de dizi oldular...
bazı gerceklerı anlatıyor ama eksık yonlerıyle anlatıyor.tam detayları veremıyorlar.vedi haklı eskı kurtlar tadı yok.suleyman kucukten bu yana cok az bakmısımdır.
Diğer Haberler