"Yörük Yılmaz amca"dan Mehmetçik'e kuruyemiş

Antalya'nın Aksu ilçesinde Zeytin Dalı Harekatı kapsamında görev yapan Mehmetçik için düzenlenen kampanyaya vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi - Bir koliye iliştirilen "Yörük Yılmaz amcanızdan" başlığıyla yer alan notta "Afrin'deki Mehmetçiğimize çam sakızı çoban armağanı. Guvet olsun. Afiyet olsun. Zafer Türkiyemizin olsun" ifadeleri yer aldı

Antalya'nın Aksu ilçesinde, Zeytin Dalı Harekatı kapsamında görev yapan Mehmetçik için belediye ve kaymakamlığın iş birliği ile düzenlenen kampanyaya vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

Aksu Belediyesinden yapılan yazılı açıklamaya göre, kampanyada toplanan çorap, çamaşır, içlik, atkı, kuruyemiş ve gıda malzemelerinden oluşan ürünler, Aksu Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğüne teslim edildi.

Teslim edilen ürünlerden içinde kuruyemiş olan koliye iliştirilen not dikkati çekti.

"Yörük Yılmaz amcanızdan" başlığıyla yer alan notta, "Afrin'deki savaşan Mehmetçiğimize çam sakızı çoban armağanı. Guvet olsun. Afiyet olsun. Zafer Türkiyemizin olsun. Özellikle savaşan askerlerimize verilsin. Ulaştırana teşekkürler ederim. Selam olsun askerlerimize." ifadeleri yer aldı.

Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin, kampanyaya destek veren vatandaşlara teşekkür etti.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Diğer Haberler